Vypnout reklamy

Pokémon Sword si nyní můžete zahrát na Androidu s emulátorem

Emulátor Skyline nyní umožní po aktualizaci si zahrát Pokémon Sword. Tedy hry na Nintendo Switch z minulého roku, avšak nové Pokémon hry, které

Pokud jste si někdy chtěli zahrát Pokémon Sword na mobilním telefonu, tak v této chvíli to nebylo možné, ale díky aktualizovanému emulátoru Skyline je tato možnost k dispozici. Pokémon Sword je totiž hra, která vyšla pouze na Nintendo Switch a na mobilní telefony nikoliv. Právě emulátor Skyline, který umožňuje hrát hry Nintendo Switch, tak hlásí novou aktualizaci.

Tato aktualizace umožní hrát Pokémon Sword a Shield na android telefonech. Ač to není úplně ideální a během toho narazíte na pár problému, tak jde o jeden zajímavý počin. Emulátor Skyline umožňuje hrát hry, které nemají příliš velkou velikost, jako je třeba Sonic Mania, ale má problém s AAA hrami, které jsou na svou velikost obrovská a třeba takový Super Mario Odyssey běžící na 60fps má spoustu grafických chyb, které skoro znemožňují hru na mobilu hrát. Je to asi dáno i tím, že software emuluje Nintendo Switch a zároveň je možné, že výkon telefonu není dostatečný a tím nastávají chyby.

Nejsme však programátoři těchto emulátoru, tedy nedokážeme posoudit, jak je závislá velikost hry na chybovosti emulátoru, ale je to pravděpodobně dáno tím, co kapacitně emulátor zvládne.

Rozjede emulátor Skyline Pokémon Scarlet a Violet?

S emulátorem Nintendo Switch her dokážete hrát předešlé hry bez problému, ale co se týče nových? Například Pokémon Scarlet a Pokémon Violet vyjdou na konci roku, ale rozjede ho emulátor Skyline? Pravděpodobně ne a budeme si muset počkat na další aktualizaci.

Skyline emulátor najdete zde