Vypnout reklamy

Portál darujnotebook pro zajištění distanční výuky na školách

Vydáno dne: 29.10.2020

Portál darujnotebook pro zajíštění distanční výuky na školách. Je zde seznam škol, které IT techniku potřebují. Lze jim vybavení darovat nebo zapůjčit.

V rámci českého červeného kříže vznikl nový portál, který se nazývá darujnotebook.cz. V případě, že firma nebo i obyčejný člověk disponuje notebookem či tabletem, který nevyužívá, tak ho může darovat nebo zapůjčit.

Portál již má předpřipravené smlouvy, které se školou podepíšete a zařízení darujete. Je zde seznam škol, které poptávají IT techniku a vy je můžete přímo oslovit.

IT technika slouží dětem, které například nemají vůbec PC a nemohou tak provádět distanční výuku a škola nemá dostatek finančních prostředků ze strany státu, aby tohle mohla uskutečnit.

Pokud tedy kdokoliv z Vás disponuje jakýmkoliv zařízením, které škola poptává, tak můžete udělat dobrý skutek a to buď zápůjčkou nebo darem.

Další zajímavé příspěvky
Videa z představení Snapdragon 888
Qualcomm Snapdragon 888

Videa z představení Snapdragon 888. Vlajkový čip, který je nabušený těmi nejlepšími technologiemi. Pojďme se na to podívat.

Facebook seznamka v Evropě

Facebook seznamka v Evropě. Velice úspěšná platforma v Americe se dostává i do Evropy a zároveň do české republiky.

Huawei Y7a oznámen: Kirin 710A, 48MPx čtyři senzory kamery a 5000mAh baterie
Huawei Y7a

Huawei Y7a disponuje čipem Kirin 710A a má 48MPx kameru. K dispozici má celkem 4GB RAM. Jedná se o telefon Přečíst si více

Micron vyrobil novou komponentu, která udělá telefon rychlejším
Micron

Micron vyrobil nový čip, který bude v nových mobilních vlajkových telefonech. Je to balíček LPDDR5 a UFS 3.1.