Vypnout reklamy

Post apokalyptická adventura Far: Lone Sails ještě tento rok

Vydáno dne: 5.10.2020

Výborná PC a konzolová hra míří na mobilní telefony android. Má se tak stát do konce tohoto roku. K dispozici máme popis i video této hry.


Far: Lone Sails je atmosférická PC hra a konzolová, která se odehrává v post-apokalyptickém západním světě, se dostane i na mobilní telefon Android.

Původně pouze studentský projekt v roce 2015, který se později dostal do mnohem větších rozměrů. Ovládáte neobvyklé vozidlo po nekonečném místě, kde nic není. Vaším úkolem je udržet vozidlo v akci a funkční.

Pohybujete se od sekce k sekci, dodáváte palivo, mačkáte tlačítka, opravujete poškození, zakládáte ohně a další věci. V této hře zároveň budete sbírat vylepšení, řešit logické úlohy a mnohem více.

Další zajímavé příspěvky
Nový telefon HTC Desire 20+ odhalen
HTC Desire 20+

Nový mobilní telefon od firmy HTC je již představen. HTC Desire 20+ je k dispozici od zítřka v prodeji, bohužel Přečíst si více

Huawei Petal Search i jako vyhledávač
Huawei Petal Search

Huawei Petal Search nebude fungovat jen pro vyhledávání aplikací, ale také pro vyhledávání zpráv, videí nebo fotografií.

Některé telefony s EMUI 11 obdrží možnost instalace HarmonyOS
HarmonyOS 2.0

Telefony s EMUI 11 budou mít možnost instalace nového systému HarmonyOS 2.0. Neví se ještě, které to budou, ale tato Přečíst si více

Huawei P Smart 2021 oficiálně
Huawei P smart 2021

Huawei P Smart 2021 je již v české republice k dostání za docela příjemnou cenu. Telefon nabízí 6.67 palcový displej Přečíst si více