Používání LG G2 po měsíci – KONEC

Ano už je to měsíc, co používáme LG G2 a mohu s nadšením prohlásit, že mobilní telefon je stále rychlý i přes instalací několik nových aplikací. Tímto veškeré recenze a vše kolem tohoto mobilního telefonu uzavřeme a budeme se opět věnovat aplikacím a hrám na systém android. Pokud se ale chcete dozvědět více, tak si tuto novinku otevřete. Kvalitní mobilní telefon […]

Ano už je to měsíc, co používáme LG G2 a mohu s nadšením prohlásit, že mobilní telefon je stále rychlý i přes instalací několik nových aplikací. Tímto veškeré recenze a vše kolem tohoto mobilního telefonu uzavřeme a budeme se opět věnovat aplikacím a hrám na systém android. Pokud se ale chcete dozvědět více, tak si tuto novinku otevřete.

Kvalitní mobilní telefon za nízkou cenu

Je to tak. LG G2 stojí asi 10 000,- Kč s DPH a podle nás je v jistých ohledech rychlejší, než Samsung Galaxy S4 nebo S5 (16 000,-Kč). Jak už sami víte, tak LG překvapila další novinkou LG G3, která je mnohem lepší než ostatní značky mobilních telefonu. Pravděpodobně LG bude vyrážet dech svým konkurentům.

První měsíc s mobilním telefonem LG G2

Po tom měsíci se mi nepříliš líbí celý koncept telefonu. Je zvláštní, že na první pohled to vůbec nevadilo, ale když se na to díváme s odstupem času, tak je tak zvláštně zaoblen až to není pěkné.

Nejvíc nám ale vadil velmi kluzký povrch, což je opravdové mínus. Když bylo horko, tak to celkem klouzalo, což je celkem problém.

Baterie, systém, LCD displej

Co se týče výdrže baterie, tak ta vydrží cca 2 dny, když normálně telefonujete, píšete smsky a jste občas na internetu.

Dalším problémem byly SW tlačítka. Nikde tady nejsou vystouplá tlačítka, jsou tady pouze SW, takže zabírají dole místo na displeji a je to celkem nepraktické.

Pochvalujeme ale barvy tohoto LCD displeje, které jsou opravdu skvělé, a dobře se na to dívá i čte. Celkem jdou na něm vidět čmouhy prstů, což je nevýhoda, protože upacaný displej nikdo nechce.

Funkce & Fotoaparát

Funkci dvojitého poklepání určitě využijete. Je to jednoduché a ušetří čas, pokud potřebujete něco rychle a nechce se vám mačkat tlačítko vzadu u fotoaparátu.

Když už jsme u toho foťáku, tak se nám celkem sekal v případě, že jsme měli v záběru silné světlo nebo příliš mnoho světlých a zářících barev. Možná to je Softwarová chyba, ale my se přikláníme k té Hardwarové. Škoda….

Systém android na tomto telefonu nedisponuje dobrým editorem fotografii, jelikož neobsahuje tolik filtrů, které by mohl každý uživatel využít.

Souhrn

Doufáme, že takové nedostatky třeba v novém telefonu LG G3 nebudou. Chtěli bychom, aby se už příliš nezaměřovali na velikost displeje, procesory a zbytečnosti, které nejsou vůbec důležité. Chtělo by to optimalizaci a v základu mít opravdu skvělé programy.

Možná by bylo dobré, kdyby tyto telefony mohly mít větší paměť.

Tímto recenzi tohoto telefonu ukončujeme a zítra tady uvidíte skvělé aplikace na vaše mobilní telefony!

A co si myslíte vy? Co by budoucí telefony měly mít? A co naopak by mít nemusely? Vyjádřete se nám k tomuto tématu v diskuzi