Vypnout reklamy

Aplikace PowerAMP Music Player Pro

Vydáno dne: 10.2.2018

PowerAMP Music player je nyní prakticky nejlepší hudební přehrávač pro android zařízení. Jedná se o výkonný a schopný přehrávač,jehož funkce určitě mile překvapí většinu uživatelů. Přehrávač disponuje přesně funkcemi,které by jste očekávali a svou základní úlohu,tedy přehrávat hudbu zvládá prefektně. Dále umí takové ty klasické funkce jako vytvořit playlist, nastavit opakování, nastavit skladbu jako vyzváněcí […]

PowerAMP Music player je nyní prakticky nejlepší hudební přehrávač pro android zařízení. Jedná se o výkonný a schopný přehrávač,jehož funkce určitě mile překvapí většinu uživatelů. Přehrávač disponuje přesně funkcemi,které by jste očekávali a svou základní úlohu,tedy přehrávat hudbu zvládá prefektně. Dále umí takové ty klasické funkce jako vytvořit playlist, nastavit opakování, nastavit skladbu jako vyzváněcí tón. Ale to, čím vás přehrávač bez pochyb zaujme je jeho propracovaný grafický ekvalizér.

Nový PowerAmp Music Player vás mile překvapí hlavně svým jednoduchým ovládáním. Uvidíte však sami, že si aplikaci oblíbíte.

Power Amp aplikace ke stažení

Power Amp aplikace ke stažení

Video

Také obsahuje widget, který si můžete umístit na plochu a tak si pouštět hudbu přímo z úvodní plochy. Přehrávač je hlavně moc užitečný pro uživatele s kvalitními sluchátky např. od firmy Monster beats.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)