Pre-registrace pro hru Devil May Cry: Peak of Combat již začaly

Čekání fanoušků na mobilní verzi populární hry Devil May Cry se blíží ke konci. Společnost NebulaJoy Games nedávno oznámila, že předregistrace na hru Devil May Cry: Peak of Combat právě začaly...
Pre-registrace pro hru Devil May Cry: Peak of Combat již začaly

Čekání fanoušků na mobilní verzi populární hry Devil May Cry se blíží ke konci. Společnost NebulaJoy Games nedávno oznámila, že předregistrace na hru Devil May Cry: Peak of Combat právě začaly na platformách App Store a Google Play. Zájemci si již nyní mohou předobjednat tuto hru. Navíc dostanou exkluzivní bonusy, jako jsou drahokamy, 10-summonů a červené orby, podle počtu dosažených milníků.

V roce 2017 byla oznámena hra Devil May Cry: Pinnacle of Combat pro platformy Android a iOS. Později byla přejmenována na DMC: Peak of Combat a v roce 2021 konečně vyšla v Číně. Fanoušci z celého světa čekali dva roky a po úspěšném otevřeném betatestování na platformě Android se tato hra připravuje na světovou premiéru.

FAQ:

1. Jak si mohu předobjednat hru Devil May Cry: Peak of Combat?

– Hru si můžete předobjednat na platformách App Store a Google Play.

2. Jaké bonusy dostanu při předobjednání?

– Při předobjednání dostanete exkluzivní bonusy, jako jsou drahokamy, 10-summonů a červené orby. Jejich množství závisí na dosažených milnících.

3. Kdy bude hra Devil May Cry: Peak of Combat vydána?

– Datum vydání zatím není známo, ale po úspěšném otevřeném betatestování na platformě Android se hra připravuje na světovou premiéru.

Článek se věnuje očekávané mobilní verzi populární hry Devil May Cry, která si získala obrovskou popularitu po celém internetu. Původně oznámená jako Devil May Cry: Pinnacle of Combat pro platformy Android a iOS, později přejmenovaná na DMC: Peak of Combat, konečně vyšla v roce 2021 v Číně. Fanoušci po celém světě netrpělivě očekávali tuto hru po dobu dvou let a po úspěšném betatestování na platformě Android se hra připravuje na své celosvětové vydání.

Společnost NebulaJoy Games nedávno oznámila, že předregistrace na Devil May Cry: Peak of Combat jsou nyní dostupné na platformách App Store a Google Play. To znamená, že zájemci si již nyní mohou předobjednat tuto hru a získat exkluzivní bonusy, jako jsou drahokamy, 10-summonů a červené orby, podle počtu dosažených milníků.

Fanoušci jsou nadšení z příležitosti zahrát si Devil May Cry na svých mobilních zařízeních a věří, že tato mobilní verze se vyrovná svému počítačovému protějšku. Mnozí se ptají, kdy přesně bude hra vydána, ale zatím je datum premiéry neznámé. Doufejme, že se to brzy dozvíme a budeme si moci užít tento akční titul na našich telefonech a tabletech.

FAQ:

1. Jak si mohu předobjednat hru Devil May Cry: Peak of Combat?

2. Jaké bonusy dostanu při předobjednání?

3. Kdy bude hra Devil May Cry: Peak of Combat

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/devil-may-cry-peak-of-combat/pre-registration-live-now-android-ios/