Před-objednejte si Samsung Gear Sport

Nejnovější chytré hodinky od firmy Samsung se již dostávají do prodeje. Známý internetový obchod Alza.cz očekává naskladnění 30.10.2017. Hodinky jsou sportovně orientované a jsou menší než Gear S3. K této události bylo vydáno i video. Oficiální video Samsung Gear Sport https://www.youtube.com/watch?v=ocIZcyyN2hA&ab_channel=SamsungMobile Hodinky se hodí zájmena pro plavce, jelikož vydrží
Samsung Gear Sport

Nejnovější chytré hodinky od firmy Samsung se již dostávají do prodeje. Známý internetový obchod Alza.cz očekává naskladnění 30.10.2017. Hodinky jsou sportovně orientované a jsou menší než Gear S3. K této události bylo vydáno i video.

Oficiální video Samsung Gear Sport

https://www.youtube.com/watch?v=ocIZcyyN2hA&ab_channel=SamsungMobile

Hodinky se hodí zájmena pro plavce, jelikož vydrží tlak 5ATM. Mají také k dispozici spotify offline a zároveň se jedná o levnější hodinky, než jsou Gear S3.

Nicméně pokud se rozhodujete mezi Gear S3 a Gear Sport, tak byste měli vědět, že Gear S3 disponuje eSim s 4G LTE. Gear S3 pracuje nezávisle na mobilním telefonu, což Gear Sport docela postrádá. Gear Sport je však tenčí a lehčí. Hodinky mají GPS pro přesnější sledování tréninku.

Gear Sport si můžete předobjednat na Alza.cz za 8999,- Kč