Před-objednejte si Samsung Gear Sport

Nejnovější chytré hodinky od firmy Samsung se již dostávají do prodeje. Známý internetový obchod Alza.cz očekává naskladnění 30.10.2017. Hodinky jsou sportovně orientované a jsou menší než Gear S3. K této události bylo vydáno i video. Oficiální video Samsung Gear Sport https://www.youtube.com/watch?v=ocIZcyyN2hA&ab_channel=SamsungMobile Hodinky se hodí zájmena pro plavce, jelikož vydrží tlak 5ATM. Mají také k dispozici […]

Samsung Gear Sport

Nejnovější chytré hodinky od firmy Samsung se již dostávají do prodeje. Známý internetový obchod Alza.cz očekává naskladnění 30.10.2017. Hodinky jsou sportovně orientované a jsou menší než Gear S3. K této události bylo vydáno i video.

Oficiální video Samsung Gear Sport

https://www.youtube.com/watch?v=ocIZcyyN2hA&ab_channel=SamsungMobile

Hodinky se hodí zájmena pro plavce, jelikož vydrží tlak 5ATM. Mají také k dispozici spotify offline a zároveň se jedná o levnější hodinky, než jsou Gear S3.

Nicméně pokud se rozhodujete mezi Gear S3 a Gear Sport, tak byste měli vědět, že Gear S3 disponuje eSim s 4G LTE. Gear S3 pracuje nezávisle na mobilním telefonu, což Gear Sport docela postrádá. Gear Sport je však tenčí a lehčí. Hodinky mají GPS pro přesnější sledování tréninku.

Gear Sport si můžete předobjednat na Alza.cz za 8999,- Kč