Před-registrace do hry Shot Online: Golf Battle

Nová hra na mobilní telefon Shot Online, která původně vyšla v roce 2004. Je to první golf hra s RPG prvky a má také velké množství funkcí pro hru více hráčů.

Shot Online: Golf Battle vypadá hezky na to, že se jedná o hru na mobil s tím, že původně byla v roce 2004. Má předělanou 3D grafiku i ovládání a nechybí tady ani několik módů od arkády pro profesionální sport.

Ve hře nebudete nikdy muset čekat na svého soupeře než odpálí jeden úder, což bylo v takovýchto hrách docela kámen úrazu.

Je zde i mód přeživší, kde je celkem 7 hráčů, kteří mezi sebou bojují a to tak, aby zůstal jen poslední. Vlastně je to takový battle-royale hra v golfu.

Je také zajímavé, že v módu přeživší se vždy aplikují jiná pravidla. Poté je tady hra online, kde si vyberete klub, za který chcete hrát. Každý klub má své unikátní schopnosti, které pak máte jako hráč a ty využíváte v zápasech. S tím, jak získáváte poháry, tak se Vám odemykají nové části a nové typy golfových ploch.

Získávejte ve hrách 1 na 1 peníze, klubové karty a více. Odemkněte si nové schopnosti a vylepšujte svůj klub. Kdy hra dorazí na telefony není jisté, ale již teď si ji můžete před-registrovat.