Před vydáním na mobilní platformu zkušte ukázku JRPG Sword of Convallaria na Steamu

XD Inc. oznámil speciální demo hry Sword of Convallaria na Steam Next Fest, které umožní hráčům před jejím mobilním spuštěním vyzkoušet taktickou JRPG. Hra se pyšní hudební expertizou skladatele Hitoshi Sakimoto,…

Před vydáním na mobilní platformu zkušte ukázku JRPG Sword of Convallaria na Steamu

XD Inc. oznámil speciální demo hry Sword of Convallaria na Steam Next Fest, které umožní hráčům před jejím mobilním spuštěním vyzkoušet taktickou JRPG. Hra se pyšní hudební expertizou skladatele Hitoshi Sakimoto, známého z hry Final Fantasy XII, což přidává na celkovém kouzlu fantasy titulu.

Od 5. února můžete nahlédnout do světa Sword of Convallaria až do konce Steam Next Fest. Můžete prozkoumat zemi Iria a ponořit se do tahové strategie na mřížce, vše představené s pomocí krásného pixelového umění. Očekávejte až 10 hodin hratelnosti, včetně jednoho hráče, který si může vyzkoušet příběhový obsah před oficiálním vydáním.

Demo je dostupné na Steam Next Fest a umožňuje hráčům získat exkluzivní představu o Sword of Convallaria před jeho plnou verzí. Hra přináší kombinaci taktiky a fantasy světa, který si zamilujete. Hlavním lákadlem je samozřejmě hudba, kterou vytvořil skladatel Hitoshi Sakimoto, známý díky práci na Final Fantasy XII.

Hráči mohou očekávat nádhernou pixel-artovou grafiku a až deset hodin zábavy. Hra se zaměřuje na tahovou strategii na mřížce, kterou milovníci žánru jistě ocení. Před oficiálním vydáním mohou hráči v demo vyzkoušet příběhový obsah pro jednoho hráče.

Pokud se chcete o Sword of Convallaria dozvědět více, můžete navštívit [odkaz](https://www.pocketgamer.com/sword-of-convallaria/steam-demo/).

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/sword-of-convallaria/steam-demo/