Přední panel Samsung Galaxy Note 8 na videu

Galaxy Note 8 je pro Samsung další silný oříšek. Je zapotřebí si vybudovat dobré jméno, které se tak trošku ztratilo po problémech s Note 7. Podle všech informacích se společnost rozhodla, že telefon představí na IFA 2017 v Berlíně. Jsme tak ještě několik měsíců před oznámením a představením tohoto phabletu. Dnes se na internetu objevilo […]

Samsung Galaxy Note 8 rendery

Galaxy Note 8 je pro Samsung další silný oříšek. Je zapotřebí si vybudovat dobré jméno, které se tak trošku ztratilo po problémech s Note 7.

Podle všech informacích se společnost rozhodla, že telefon představí na IFA 2017 v Berlíně. Jsme tak ještě několik měsíců před oznámením a představením tohoto phabletu. Dnes se na internetu objevilo video, které ukazuje na to, jak by měl přední část telefonu vypadat.

6.3 palcový displej

Note 8 má mít 6.3 palcový displej. Avšak úplně na 100% nedokážeme říct, jestli to, co je na videu, je opravdu Galaxy S8.

Samsung dále očekává, že adoptuje dual kamera technologií pro svůj další vlajkový telefon. Čím blíže se bude blížit představení telefonu, tak tím lépe, protože bude na internetu spousta dohadů, fotek a další…

zdroj: phonearena.com