Vypnout reklamy

Předplatné od Google Play Pass je k dispozici. Prozatím však v US, ale brzy se dostane i do dalších států světa. Na výběr máte každý měsíc z nových high-end her.

Apple nedávno spustil předplatné ve službě Arcade, kde firma nabízí spoustu mobilních her za zlomek ceny. Google proto vyráží do boje s něčím svým, konkurenčním. Google Play Pass je oficiálně k dispozici.

Jedná se o stejné herní předplatné, jako je Apple Arcade a to za 4.99$ měsíčně. Není to však jenom o hrách, ale krom her je tady i několik aplikací kompletně odemknutých bez reklam a plateb.

Prozatím pouze v US

Podle Google nabídne tato služba vysoce kvalitní tituly s novými aplikacemi a hrami každý měsíc. Služba je prozatím k dispozici pouze v US, ale podle všeho se má “brzy” objevit v dalších státech.

Po omezený čas stojí Play Pass jen za 1.99$ měsíčně a to do 10. října. V Play Pass si můžete zahrát hry Monument Valley, Star Wars: Knights of the Old Republic, Mini Metro a další.

Své předplatné lze také sdílet s dalšími pěti lidmi v rodině díky Google Play rodinné knihovně. Každý z těchto rodinných příslušníků přistupují k PlayPass individuálně, takže nikdo nebude omezen tím druhým.

Zdroj

Buroň Tomáš