Předregistrovat se pro mobilní Age Of Empires a vyhrát spoustu dárků!

Age of Empires, populární strategická počítačová hra, je nyní k dispozici k předregistraci na Androidu. Očekává se, že hra bude vydána 19. srpna 2024 pro mobilní zařízení. V říjnu 2022, během…

Předregistrovat se pro mobilní Age Of Empires a vyhrát spoustu dárků!

Age of Empires, populární strategická počítačová hra, je nyní k dispozici k předregistraci na Androidu. Očekává se, že hra bude vydána 19. srpna 2024 pro mobilní zařízení. V říjnu 2022, během 25. výročí Age of Empires, Microsoft oznámil, že se dočkáme mobilní verze této hry. Takže než se předregistrujete pro Age of Empires, pojďme se podívat na stručný přehled o této hře.

**Hráli jste někdy tuto hru?**

Age of Empires je poměrně stará hra! Existuje od října 1997. Jedná se o strategickou hru, ve které máte na starosti rozvoj civilizace od pradávných dob, začínaje doby kamenné. Budete spravovat své zdroje, objevovat nové území, zkoumat nové technologie a vést bitvy v různých historických obdobích.

Každá civilizace má své vlastní výhody, vojáky a technologie. V průběhu let byla vydána řada pokračování a remasterovaných verzí Age of Empires. Pro ty v Číně již existuje verze mobilní hry Age of Empires nazvaná Return to Empire od společnosti Tencent.

Původní titul pro PC vyvinulo studio Ensemble Studios. Připravovanou mobilní verzi vytváří studio TiMi Studio, které je součástí společnosti Tencent. Spolupracují s Microsoftem, který vlastní herní franšízu. Toto bude poprvé, kdy si budete moci zahrát hru Age of Empires na svém mobilním zařízení.

**Předregistrace pro Age of Empires**

Pokud se předregistrujete pro Age of Empires brzy na Androidu, můžete získat skvělé odměny, jakmile se k registraci připojí více lidí. Pokud se přihlásí 100 000 lidí, získáte 150K dřeva, jídla, kamene a zlata každý. Pokud se jich dostane na 500 000, získáte jednohodinový boost pro rychlejší stavbu, výzkum a trénování vojáků. Jestliže se jich dostane na milion, získáte dva Legendární tokeny pro nábor a 1 000 mincí říše.

Pokud dosáhnou 2 milionů, dostanete jedinečný rámec pro svůj profil. A nakonec, jestliže se přihlásí 5 milionů lidí, získáte Kleopatru VII jako hrdinku ve hře. Takže nečekejte, přátelé! Navštivte **oficiální webové stránky** a přihlaste se k registraci pro Age of Empires hned teď!

Jste fanoušci BTS ARMY? Pak se podívejte na **BTS Cooking On: TinyTAN Restaurant Opens Pre-Registration!**

Není to úžasné? Přihlaste se k registraci pro Age of Empires Mobile a získejte spoustu skvělých odměn!

**FAQ:**

1. Kdy bude hra Age of Empires dostupná pro mobilní zařízení?
2. Jaké odměny mohou hráči získat při předregistraci?
3. Kdo je vývojářem mobilní verze hry Age of Empires?

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/pre-register-for-age-of-empires/