Nové video od Samsungu ukazuje, jak přejít z iPhone na Galaxy Note 8

Pokud vlastníte telefon iPhone, tak Samsung míří přímo na vás a ukazuje, jak je jednoduché přejít z iPhone na Galaxy Note 8. Na prvním videu vidíte, jak jednoduše přenést data a obsah ze starého iPhone na Note 8. Proč? Protože chcete větší věci. Samsung tak trochu naznačuje, že je
Jak přetáhnout data z iPhone do Galaxy

Pokud vlastníte telefon iPhone, tak Samsung míří přímo na vás a ukazuje, jak je jednoduché přejít z iPhone na Galaxy Note 8. Na prvním videu vidíte, jak jednoduše přenést data a obsah ze starého iPhone na Note 8. Proč? Protože chcete větší věci.

Samsung tak trochu naznačuje, že je iPhone malý. Je docela možné, že se Samsungu pár lidí z Applu podaří dostat, hlavně ty, kteří nejsou tak úplně fanoušky značky Apple.

Přesun dat z iPhone do Note 8

Jak to tedy přetáhnout? Stačí připojit kabel iPhone s Note 8 a v takové chvíli použijte aplikaci Smart Switch. Poté co si vyberete, co chcete přetáhnout, tak to aplikace udělá.

Přesun dat ze starého Galaxy do nového Note 8

Dále je tady druhé video, kde je představení, jak ze starého Galaxy přetáhnete data do nového Note 8. Je to téměř stejné, jakoby jste přecházeli z iPhone na Note 8. Ze zvláštních důvodu nemají tato videa žádný zvuk.

zdroj: phonearena