Vypnout reklamy

Přenosný projektor XGIMI MoGo se systémem Android TV

Vydáno dne: 13.11.2019

Přenosný Android TV projektor bude vaším společníkem na cesty. Díky technologiím stačí svůj přenosný projektor Android TV přinést a spustit. O veškeré nastavení se už jednotka postará.

Určitě to znáte. Potřebujete přátelům pustit nějaký film u nich doma ale zjistili jste, že mají malou TV na které se bude špatně dívat. Do kina je už pozdě, takže změna plánu. S přenosným Android TV projektorem nebude problém si užít téměř dokonalého kino plátna u sebe doma na zdi. Vytvořte si s MoGo své domácí kino. Právě přenosný Android TV Projektor XGIMI MoGo je k tomu určen. Pojďme se podívat na to, co všechno zvládá a jestli se vyplatí.

XGIMI MoGO
XGIMI MoGO

Na Českém trhu se začal tento LED projektor prodávat teprve nedávno a ve světě patří mezi opravdovou špičku. Přenosný Android TV projektor XGIMI MoGo nabízí spoustu technologií, co některé klasické projektory nezvládají a v tom je výhoda.

Projektor lze také využívat jako externí reproduktor, pokud to bude potřeba, takže plní několik funkcí a nemusíte ho používat pouze jako projektor. Stačí, když ho připojíte přes Bluetooth nebo 3.5mm audio jack.

Obraz je dokonale ostrý za každé situace

Neostrý obraz, složité ostření, otáčení projektoru, posouvání projektoru na jinou stranu do větší vzdálenosti od zdí. To vše s projektorem XGIMI MoGo skončí, protože je technologicky vybaven automatickým ostřením. Stejně jako mobilní telefony, takže se o nic starat nemusíte a čočka v projektoru automaticky najde to správné zaostření.

Hledání správného úhlu je také minulostí. Můžete promítat seshora nebo zespoda. Je to naprosto jedno, jelikož má firma patentovanou korekci lichoběžníkového zkreslení Keystone a deformace obrazu není tím pádem možná.

XGIMI MoGo
XGIMI MoGo

Určitě znáte deformaci u klasických starších projektorů, který jste museli mít na zeď namířen přímo rovně, jinak docházelo ke zkreslení.

Prostředí Android

Výhodou je všem známé prostředí Android právě díky sytému Android TV. Z projektoru je multimediální centrum, které funguje i s Google obchodem a získáváte také přístup k dalším aplikacím.

LED projektor disponuje televizním čipem Amlogic T950 X2 a GPU jednotkou Mali G31, což jsou celkem nové grafické procesory z minulého roku. Velice efektivní a postavené na architektuře Bifrost. XGIMI MoGo má 2GB RAM, což je dostatek na přehrávání těch nejnáročnějších filmů (vysoké rozlišení). Nativní rozlišení je 540p. Zdrojem světla je LED, která vydrží až 30 000 hodin.

Kapacita baterie je 10400mAh a výkon projektoru 45W.

Cena standardního přenosného projektoru XGIMI MoGo je 12 990,- Kč s DPH

XGIMI MoGo Pro vs XGIMI MoGo

Nesmíme zapomenout na nadcházející model XGIMI MoGo Pro, který nabídne ještě vyšší rozlišení ve Full HD, což je nejvyšší rozlišení v této třídě a vyšší svítivost 300 ANSI lumenů.

U nás v České republice by se tato vyšší verze měla prodávat za 16 990,- Kč s DPH.

Buroň Tomáš