Přežití geeků v Doom & Destiny vesmíru

Nerd Survivors, divoká akční rogue-lite hra plná kulek a nebezpečí, nyní vychází také pro mobilní zařízení. Na Steamu pro PC hráče se objevila již v únoru 2024. Inspirací pro tuto hru…

Přežití geeků v Doom & Destiny vesmíru

Nerd Survivors, divoká akční rogue-lite hra plná kulek a nebezpečí, nyní vychází také pro mobilní zařízení. Na Steamu pro PC hráče se objevila již v únoru 2024. Inspirací pro tuto hru byla Vampire Survivors a za vydání stojí společnost HeartBit Interactive, známá díky populární sérii Doom & Destiny.

O čem je Nerd Survivors?

Je to příběh o čtyřech nerdovských kamarádech. Odpočívají při jednom ze svých herních večerů, kdy najednou všechno začne eskalovat do nekontrolovatelného dobrodružství. Čtyři kamarádi jsou najednou vtaženi do šílené fantasy světa z universa Doom & Destiny, který je zaplaven různými absurdními monstry.

Co tedy udělají? Chytí, co mohou – od pizzových granátů po magické fidget spinnery – a začnou vše rozstřelovat. Hra Nerd Survivors začíná s jedním postavou, ale postupem můžete odemknout dalších přes dvacet postav. Prostředí, ve kterých se bojuje, jsou různorodá s různými druhy nepřátel.

Hratelnost v Nerd Survivors je klasickým přežitím v hordách. Vyhněte se útokům, sbírejte zkušenosti a peníze a nechte svou postavu automaticky rozdávat bolest. Můžete mít pouze čtyři zbraně a šest výhod najednou.

Většina položek lze vylepšit až pětkrát, samozřejmě s dodatečnými náklady. Přežijete-li mapu, odemknete Kovanou. Navíc máte k dispozici spoustu možností úpravy pro vaše arzenály. Proč si tedy neprohlédnout hru ve videu níže?

Můžete si zvolit Lite verzi jako první

Nerd Survivors se prodává za 2,99 dolarů. Pokud si ale chcete hru nejdříve vyzkoušet bez placení plné ceny, můžete si stáhnout Nerd Survivors Lite, tedy bezplatnou verzi. Má menší seznam postav a některé omezení v Kovaně Osudu, ale stále nabízí celé vzrušení plné hry.

Takže neváhejte a podívejte se na plnou verzi nebo na Lite verzi v obchodě Google Play. A také sledujte naše dal

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/nerd-survivors/