Přichází aktualizace RNG těžby v hře The Sol?

S jistotou jste si již všimli malého označení na vrcholu útesu, které zní „Brzy přijde…“. Ale co to znamená, je na cestě Aktualizace těžby Sols RNG? V tomto článku se podíváme…

Přichází aktualizace RNG těžby v hře The Sol?

S jistotou jste si již všimli malého označení na vrcholu útesu, které zní „Brzy přijde…“. Ale co to znamená, je na cestě Aktualizace těžby Sols RNG? V tomto článku se podíváme na nedávné náznaky sdílené v rámci komunity Sols RNG Discordu a spekulace ohledně toho, co nás čeká.

Sol’s RNG je herní Robloxová hra pro děti, která vás vtáhne do vzrušení hodu, aniž byste museli utrácet Robux za další hody. Stiskněte tlačítko a zkuste jinou auru. Existuje jich spousta k nalezení, všechny s různými vzácnostmi a vizuálními efekty. Čím vzácnější aura, tím větší flex.

Podívejte se na stránku Roblox pro více informací o Sols RNG! Vytvořil jsem také Průvodce hraním Sols RNG!

### Aktualizace těžby Sols RNG

Poďme rovnou k věci, nedávno byly sdíleny dvě obrázky pro náznaky těžby. První ukazuje vstup do jeskyně. Druhý ukazuje vývojáře stojícího ve jeskyni vedle táboráku. Hráči předpokládají, že těžba bude do hry přidána někdy v budoucnosti, a to jak z předchozích náznaků, tak z označení „Brzy přijde“. Například starý náznak ukázal kamenné bloky kolem ostrova, na které hráč udeřil kladivem (viz obrázek níže).

![Obrázek těžby](https://www.androiduj.cz/wp-content/uploads/2024/02/prichazi-aktualizace-rng-tezby-v-hre-the-sol.jpg)

### Co bude těžba přidávat do hry?

Kromě objevování nové oblasti přidává těžba více hloubky do jinak jednoduché hry. Zatím je jádrem Sols RNG točit se nekonečně a vyhrát. Těžba přináší možnost projít novou oblastí, hrát aktivnější roli ve hře a dokonce otevřít dílnu pro více možností výroby.

Existuje dokonce šance, že se objeví další NPC s úkoly souvisejícími s těžbou, nabízející omezené nebo úkolem exkluzivní aury jako odměnu za práci. Nesmíme zapomenout na možné nové úspěchy, které přinesou více peněz potřebných pro nezbytné aktualizace úschovny!

Nevzpomněl jsem na ostatní screenshoty, tak si je sami prohlédněte! Na obrázku níže jsou nejnovější náznaky sdílené jedním z vývojářů, XC, na Discordu. (Autorem obrázků je vývojář XC).

![Obrázek aktulizace](https://www.androiduj.cz/wp-content/uploads/2024/02/prichazi-aktualizace-rng-tezby-v-hre-the-sol-3.jpg)

### Kdy se aktualizace us

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/sols-rng-mining-update/