Přichází vydání Genshin Impact Verze 4.4!

Genshin Impact Verze 4.4: Přichází nová aktualizace!

Ahojte, cestovatelé! Vezměte své kluzáky a připravte se na vzrušující novinky z HoYoverse. Genshin Impact se vrací s velkou silou a odhaluje své plány pro…

Přichází vydání Genshin Impact Verze 4.4!

Genshin Impact Verze 4.4: Přichází nová aktualizace!

Ahojte, cestovatelé! Vezměte své kluzáky a připravte se na vzrušující novinky z HoYoverse. Genshin Impact se vrací s velkou silou a odhaluje své plány pro verzi 4.4, nazvanou „Veselí dravců ve vánku jara“.

Pokud jste si mysleli, že festival Fontinalia byl skvělý, připravte se na návrat festivalu Lantern Rite do Liyue. Ale to není vše – připravte se na odhalení zcela nové oblasti s názvem Chenyu Vale, která se nachází severozápadně od Liyue.

Lantern Rite Festival 2024: Draky, minihry a mnoho dalšího!

Tentokrát jde všechno o dracích, blahobytu a mnoha vzrušujících aktivitách. Od nových miniher po akce a možnost získat předměty, slibuje festival živou zábavu.

Pohlídejte si čerstvé oblečení pro Xingquiho a slevy na kostýmy pro Ganyu a Shenhe. A to ještě není vše – hráči se mohou dočkat až 13 Intertwined Fate a dvou křehkých pryskyřic jen tím, že se ponoří do oslav. Připravte se na vzrušující zážitky v Liyue!

Chenyu Vale: Ohromující rozšíření Liyue

Ale to není jediná věc, kterou můžete očekávat. Verze 4.4 představuje Chenyu Vale, nejnovější rozšíření Liyue, které nabízí dechberoucí krajiny a tajemné příběhy.

Nicméně je tu háček – značná část Chenyu Vale je nepřístupná běžným lidem. Pouze ti obdarovaní adepti mohou přeměnit se v zvláštní kapra a vydat se na dobrodružství ve vzduchu. Potkejte legendární bestie, včetně hrozivého Solitary Suanniho, bosse, kterého byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Nové postavy a informace o banneru

Jako by toho nebylo dost, verze 4.4 představuje dvě nové hratelné postavy – Xianyun, lidskou podobu Adepta, a Gaminga, mladou tanečnici Wushou. A nejlepší část? Nemusíte čekat na druhou polovinu aktualizace, abyste je odemkli.

Ponořte se do první fáze událostí a přivítejte tyto nové tváře ve svém týmu. A nezapomeňte si označit kalendář, protože Genshin Impact verze 4.4 vyjde 31. ledna.

Bannery a události v Genshin Impact 4.4

Připravte se na festival Lantern Rite, prozkoumejte okouzlující Chenyu Vale a objevte jedinečné schopnosti nových postav Xianyuna a Gaminga, které budou v příštích bannerech.

Mluvíme-li o bannerech, jsou zde dvě fáze, přičemž každá z nich představuje kombinaci známých tváří a nových přírůstků. Fáze 1 se zaměřuje na Xianyuna a Gaminga, zatímco fáze

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/genshin-impact-version-4-4/