„Příliv bouřlivých vln: Vše, co dosud víme o Wuthering Waves“

S více než 30 000 předregistrovanými uživateli je Wuthering Waves velmi očekávaný mobilní ARPG od HK Kuro Games. Každý cíl předregistrace stanovený vývojáři byl dosažen, což znamená, že získáte nějaké skvělé…

"Příliv bouřlivých vln: Vše, co dosud víme o Wuthering Waves"

S více než 30 000 předregistrovanými uživateli je Wuthering Waves velmi očekávaný mobilní ARPG od HK Kuro Games. Každý cíl předregistrace stanovený vývojáři byl dosažen, což znamená, že získáte nějaké skvělé odměny, pokud se přihlásíte před spuštěním hry. Mezi odměnami za předregistraci patří Shell Credit x80 000, Advanced Resonance Potion x10, Astrite x200 a Lustrous Tide x20.

Pokud jste jedním z mnoha fanoušků netrpělivě vyhlížejících vydání hry, máme pro vás dobrou zprávu: Wuthering Waves bude oficiálně spuštěn 22. května 2024. S chlubící se dechberoucí 3D grafikou slibuje příběhově bohatý otevřený svět, který budete moci prozkoumat.

Pokud se tedy chystáte stát se součástí tohoto epického dobrodružství, nezapomeňte se předem registrovat a získat sladké odměny. Těšit se můžete na fantastické grafické zpracování a hodiny zábavy při objevování otevřeného světa plného tajemství a nebezpečí.

🌊 **FAQ** 🌊

1. **Kdy bude možné si Wuthering Waves stáhnout?**
– Hra bude oficiálně spuštěna 22. května 2024 a bude k dispozici ke stažení pro mobilní zařízení.

2. **Jaké odměny mohu získat za předregistraci?**
– Mezi odměnami za předregistraci patří Shell Credit x80 000, Advanced Resonance Potion x10, Astrite x200 a Lustrous Tide x20.

3. **Co mohu očekávat od zápletky hry?**
– Wuthering Waves slibuje bohatý a poutavý příběhový režim s možností prozkoumání otevřeného světa plného dobrodružství a nebezpečných situací.

Sledujte nadcházející vydání Wuthering Waves a připravte se na vzrušující dobrodružství, které vám odhalí nový svět plný možností! 🌊

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/wuthering-waves/what-we-know-so-far/