Příště si Android uživatelé mohou žádat blízké o zaplacení aplikace.

Google zahajuje novou funkci, která umožní uživatelům Androidu požádat přítele nebo člena rodiny, aby zaplatil za zakoupenou aplikaci. Tato inovativní možnost přináší možnost sdílení nákupů mezi uživateli a usnadňuje tak platby…

Příště si Android uživatelé mohou žádat blízké o zaplacení aplikace.

Google zahajuje novou funkci, která umožní uživatelům Androidu požádat přítele nebo člena rodiny, aby zaplatil za zakoupenou aplikaci. Tato inovativní možnost přináší možnost sdílení nákupů mezi uživateli a usnadňuje tak platby za placené aplikace.

Nová funkce umožňuje uživatelům požádat o platbu za aplikaci prostřednictvím odkazu, který mohou poslat svým blízkým. Ti pak mají možnost jednoduše zaplatit za danou aplikaci a poskytnout tak uživateli přístup k ní. Tato funkce je ideální pro situace, kdy si uživatel chce zakoupit aplikaci, ale nemá možnost platit online, nebo kdy chce udělat dárek někomu blízkému.

Tato inovativní funkce je dalším krokem Googlu směrem k usnadnění platby za aplikace a zlepšení uživatelského zážitku. Umožňuje uživatelům snadněji sdílet nákupy s ostatními a zároveň podporuje digitální ekonomiku prostřednictvím podpory prodeje placených aplikací.

Využití této funkce je jednoduché a intuitivní, což ji činí atraktivní volbou pro všechny uživatele Androidu. Stačí jednoduše vybrat aplikaci, kterou chcete zakoupit, a poté použít možnost sdílení nákupu s přáteli nebo rodinnými členy. Ti pak mohou jednoduše zaplatit za aplikaci a poskytnout vám tak okamžitý přístup k ní.

Celkově lze tedy konstatovat, že nová funkce společnosti Google přináší inovativní způsob, jak usnadnit platbu za aplikace a zlepšit uživatelský zážitek. Tato možnost sdílení nákupů mezi uživateli je skvělým doplňkem pro všechny milovníky aplikací na platformě Android.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/google-will-allow-android-users-to-ask-friend-family-member-to-pay-for-app_id158691