Příští měsíc dorazí nová hra King Rabbit – Race

Nová hra King Rabbit - Race dorazí již příští měsíc a jde právě o indie vývojáře, který už má za sebou jednu hru z roku 2014.

Jde o hru od Indie vývojáře RareSloth, který přichází s novou závodní hrou s asynchronním multiplayerem na mobilní telefon, která se nazývá King Rabbit – Race. Jde o spin-off předchozí hry a nejde tak o pokračování hry z roku 2014.

Tyto dvě hry jsou však ze stejného vesmíru, avšak s rozdílnou hratelností. King Rabbit – Race vás vtáhne do náročné jízdy, kde bude potřeba přežít tak dlouho, jak jen to půjde. Ve své cestě narazíte na překážky, kde bude potřeba překonat ostatní králíčky s cílem zvítězit. Hra nabízí také kompetitivní systém žebříčku, kde se bude hráč snažit soupeřit se svými kamarády. Získávejte různé trofeje a pokuste se získat co nejvyšší rank.

Čím vyšší rank, tím těžší obtížnost. Zároveň dostáváte každý den nové výzvy, které dávají hráči možnost něco získat každý den a to i zlepšení rychlosti, přesnosti, koordinace.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Popis

Nová hra King Rabbit – Race dorazí již příští měsíc a jde právě o indie vývojáře, který už má za sebou jednu hru z roku 2014.