Příval lávy v novém festivalovém updatu Subway Surfers!

Hra Subway Surfers je bezesporu klasika, která je zároveň neskutečně návyková. Tato hra skutečně ovládla herní svět svým vyhýbáním se vlakům a sbíráním mincí. Nyní přichází aktualizace Subway Surfers festival, která…

Příval lávy v novém festivalovém updatu Subway Surfers!

Hra Subway Surfers je bezesporu klasika, která je zároveň neskutečně návyková. Tato hra skutečně ovládla herní svět svým vyhýbáním se vlakům a sbíráním mincí. Nyní přichází aktualizace Subway Surfers festival, která vás zase vtáhne a ukáže vám, co nového je na tratích!

Tentokrát je podlaha láva! Aktualizace festivalu Subway Surfers vrací do těch bezstarostných dní, kdy se bavili s hrou „Podlaha je láva“. Ale nepokoušíte se vyhýbat vašemu obývacímu pokoji, ale podzemním tunelům, které se vaří proudy lávy. Vaším úkolem je udržet si tenisky čisté a nepopálené.

Tento nový režim zvyšuje teplotu ve městě Subway. Začněte projíždět sekci událostí hry dnes až do 1. dubna a podívejte se, jak dlouho dokážete vydržet bez ohnivé nehody. Ponořte se do tohoto svátečního mixu s novými surfaři Red Panda, Lucky a Meggan!

Oslava svátků z celého světa! Nejlepší část aktualizace festivalu Subway Surfers je skutečnost, že ukazuje závazek společnosti Sybo Games k inkluzivitě, kdy srdečně vítají různé mezinárodní oslavy. Dělá hráče z každého kouta světa jako doma ve svých surfařských dobrodružstvích. Dlouhý seznam oslav zahrnuje Velikonoce, Den svatého Patrika, Holi a další.

Světové turné dorazilo do Irska a potrvá do 1. dubna. Mají také připravené nové oblečení, přičemž Moira dostane svůj Holi oblek a George se oblíknul do svého nejlepšího Eggstravaganzového oblečení. Pokud jde o hoverboardy, jdou plně ve svátečním duchu s Megga Bite, Fast and Festive, Shamrock Shebang a Radiant Rider.

Pokud jste udělali pauzu od Subway Surfers, teď je ten správný čas vrátit se! Stačí stáhnout hru z Google Play Store a vrátit se k zábavě. Připravte se ponořit do vesnic plných velikonočních vajec, tancovat irským rytmem a jezdit na tom Holi hoverboardu pro živoucí dávku barev.

Zajímají vás hry s roztomilými kočičkami? Podívejte se na Cat Cooking Bar, novou vařící hru, která vás okouzlí.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně Subway Surfers nebo jiných her, neváhejte nás kontaktovat!

– Jak dlouho bude trvat aktualizace Subway Surfers festival?
– Jaké jsou nové postavy dostupné v aktualizaci?
– Jaké jsou připravené speciální předměty jako hoverboardy?

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/subway-surfers-festival-update/