Problémy s displejem u Samsung Galaxy S24 se zdají ještě narůstat

Samsung Galaxy S24 Ultra se přestože přináší jen nudné vylepšení oproti předchozímu modelu Galaxy S23, již nyní ukazuje, že patří mezi nejlepší telefony s operačním systémem Android, které se letos na…

Problémy s displejem u Samsung Galaxy S24 se zdají ještě narůstat

Samsung Galaxy S24 Ultra se přestože přináší jen nudné vylepšení oproti předchozímu modelu Galaxy S23, již nyní ukazuje, že patří mezi nejlepší telefony s operačním systémem Android, které se letos na trh dostanou. Bohužel však není dokonalý. Mnoho majitelů telefonu Galaxy S24 si stěžuje na vybledlou barevnost displeje. Samsung údajně pracuje na posuvníku pro živost, který by měl tento problém vyřešit. Nicméně toto není jediná vada displeje u vlajkových lodí Samsungu pro rok 2024. Zdá se, že super jasný displej řady Galaxy S24 je postižen několika problémy.

FAQ:

1. Jaký je problém s displejem u telefonu Galaxy S24 Ultra?
– Někteří majitelé si stěžují na vybledlou barevnost displeje.

2. Jakým způsobem chce Samsung vyřešit problém s vybledlou barevností displeje?
– Samsung pracuje na vytvoření posuvníku pro živost, který by měl umožnit uživatelům nastavit požadovanou úroveň sytosti barev.

3. Kromě problému s vybledlou barevností, má Galaxy S24 Ultra další vady displeje?
– Ano, zdá se, že super jasný displej řady Galaxy S24 trpí několika dalšími problémy, které však nejsou specifikovány v tomto článku.

Klíčová slova: Samsung Galaxy S24 Ultra, Android telefony, displej, barevnost, vada, posuvník pro živost, super jasný displej, problém.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/samsung-galaxy-s24-suffering-more-display-issues/