Problémy s kamerou na OnePlus 11 po nejnovějším OxygenOS 14+ aktualizaci

Po instalaci poslední aktualizace OxygenOS 14 v únorovém balíčku se někteří uživatelé potýkají s problémy týkajícími se fotoaparátů telefonu.

Nová aktualizace OxygenOS 14, která byla uvolněna minulý víkend, měla původně přinést…

Problémy s kamerou na OnePlus 11 po nejnovějším OxygenOS 14+ aktualizaci

Po instalaci poslední aktualizace OxygenOS 14 v únorovém balíčku se někteří uživatelé potýkají s problémy týkajícími se fotoaparátů telefonu.

Nová aktualizace OxygenOS 14, která byla uvolněna minulý víkend, měla původně přinést vylepšení a opravy chyb pro majitele telefonů OnePlus. Bohužel se zdá, že se s ní přináší také některé nové problémy.

Podle zpráv několika uživatelů se po instalaci aktualizace jejich fotoaparáty chovají nezvykle. Někteří uvádějí, že obraz je neostrý nebo porušený, zatímco jiní se potýkají s problémy při spuštění aplikace fotoaparátu. Toto je samozřejmě velmi frustrující, zejména když vlastníte telefon známý svými kvalitními snímkami.

OnePlus je plně informován o této situaci a pracuje na řešení. Veřejnost však očekává rychlou reakci od společnosti a opravu těchto problémů co nejdříve. Zatím není známo, kdy bude k dispozici opravná aktualizace, ale uživatelé doufají, že se to stane co nejdříve.

V reakci na tento problém společnost OnePlus zveřejnila FAQ, ve kterém odpovídá na nejčastější dotazy uživatelů:

1. Jaké přesně jsou problémy s fotoaparátem?

Fotoaparát po instalaci aktualizace OxygenOS 14 může způsobovat neostré nebo porušené snímky. Také se mohou objevit obtíže při spuštění aplikace fotoaparátu.

2. Jak rychle bude problém opraven?

Společnost OnePlus pracuje na rychlém řešení tohoto problému, ale konkrétní datum vydání opravné aktualizace zatím není známo. Uživatelé jsou však ujišťováni, že se společnost snaží vyřešit tuto situaci co nejdříve.

3. Co mohu udělat, abych dočasně vyřešil problém?

Jedním z možných řešení je restartovat telefon nebo vymazat vyrovnávací paměť aplikace fotoaparátu. Avšak tato opatření nemusí vždy plně odstranit problém. Nejlépe je tak počkat na opravnou aktualizaci od společnosti OnePlus.

Uživatelé jsou tedy povzbuzováni, aby se obrátili na oficiální kanály podpory společnosti OnePlus, pokud je postiženými problémy s fotoaparátem trpí. Doufejme, že společnost co nejdříve přijde s opravnou aktualizací a uživatelé se opět budou moci těšit na kvalitní fotografie svých OnePlus telefonů.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/latest-oneplus-11-update-causes-camera-app-to-crash_id155268