Probud’ srdce v lásce a hlubokém vesmíru – Oživ své vzpomínky!

Otevřete své srdce mému průvodci Láskou a probouzením srdce ve vesmíru! Zde vám budu ukazovat, jak povýšit vaše vzpomínky pomocí předmětu Awakening Heart.

Love and Deepspace je jedinečná 3D Otome hra, která…

Probud’ srdce v lásce a hlubokém vesmíru – Oživ své vzpomínky!

Otevřete své srdce mému průvodci Láskou a probouzením srdce ve vesmíru! Zde vám budu ukazovat, jak povýšit vaše vzpomínky pomocí předmětu Awakening Heart.

Love and Deepspace je jedinečná 3D Otome hra, která se odehrává ve futuristickém sci-fi světě. Hrajete jako Deepspace Hunter, který má za úkol zničit všechny „Wanderers“ ve zábavném bojovém systému v reálném čase. Během své cesty budete interagovat s řadou postav, z nichž tři se mohou časem stát objektem zájmu lásky…

Hru Love and Deepspace si můžete stáhnout zde na Play Store! Rovněž jsme se zabývali průvodcem postavami Love and Deepspace. A navíc, Love And Deepspace kódy pro ty dodatečné dárky!

Probouzení srdce ve hře Love and Deepspace

Probuzená srdce se používají poté, co se vzpomínka dostane na svou maximální úroveň a úroveň vzestupu. Každá vzácnost paměťové karty má svou fázi probuzení poté, co je maximálně vyplněna pomocí srdce probuzení. Například mají tendenci být kódovány podle barev, takže SR vzpomínky jsou fialové a SSR vzpomínky jsou zlaté.

Maximální úroveň pro paměťovou kartu bez ohledu na vzácnost je úroveň 80. Jakmile je tato mez dosažena, bude muset karta dosáhnout své konečné mez s probuzeným srdcem, které poskytuje malé poslední vylepšení karty. Po dosažení úrovně 80 se karty již neproměňují a vstupují do fáze probuzení.

Jak získat probuzené srdce

S hrou stále novou, nejsou dosud známy způsoby, jak získat jednotlivé typy probuzených srdcí. To, co je známo, je, že s tím má něco společného Obchodní akce. Zde si hráči mohou získat SR probuzená srdce.

Pokud chcete vědět, jak se dostat k probuzeným srdcím SSR, určitě si tuto stránku uložte do záložek a brzy se vraťte, abychom to zjistili! Nebo pokud už to víte, neváhejte a komentujte a já to zařadím do průvodce.

Článek probuzení srdce ve hře Love and Deepspace – Vylepšete své vzpomínky! se poprvé objevil na Droid Gamers.

FAQ:

1. Jaké jsou barevné kódy vzpomínek ve hře Love and Deepspace?
– SR vzpomínky jsou fialové a SSR vzpomínky jsou zlaté.

2. Jaká je maximální úroveň paměťové karty ve hře?
– Maximální úroveň paměťové karty bez ohledu na vzácnost je úroveň 80.

3. Jak získat probuzené srdce ve hře Love and Deepspace?
– Obchodní akce je jedním ze způsobů, jak získat SR probuzená srdce. Způsob získání SSR probuzených srdcí je stále neznámý.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/love-and-deepspace-awakening-heart/