Proč by měl někdo důvěřovat Gemini, že zůstane?

Pamětáte si na Google Now? První pokus Googlu postavit prediktivní vyhledávač změnil způsob, jakým jsem používal svůj telefon a prodloužil život mému starému Galaxy S3 o další rok. Potom přišel **Assistant**,…

Proč by měl někdo důvěřovat Gemini, že zůstane?

Pamětáte si na Google Now? První pokus Googlu postavit prediktivní vyhledávač změnil způsob, jakým jsem používal svůj telefon a prodloužil život mému starému Galaxy S3 o další rok. Potom přišel **Assistant**, mocný a bojovný hlasový AI, který byl zjevně lepší než Alexa, Siri a Bixby. Stal se **mým vševědoucím společníkem** a je jím už téměř deset let, od chytrých telefonů až po chytré domácí zařízení.

Pokud máte dotazy ohledně Google Assistant, přečtěte si následující FAQ:

1. Jak se liší Google Assistant od jiných hlasových asistentů?
Google Assistant se vyznačuje větší inteligencí a schopností porozumět kontextu. Je schopen provádět širší škálu úkolů a interagovat s různými aplikacemi a zařízeními.

2. Jak mohu využít Google Assistant ve svém každodenním životě?
Google Assistant může pomoci s mnoha denními úkoly, jako je plánování schůzek, hledání informací na internetu, ovládání chytrých domácích zařízení nebo poslouchání hudby.

3. Jak mohu nastavit Google Assistant podle svých preferencí?
Google Assistant lze snadno přizpůsobit vašim potřebám prostřednictvím nastavení v aplikaci Google Home nebo prostřednictvím hlasových příkazů.

Google Assistant je skvělý nástroj pro usnadnění každodenního života a poskytuje širokou škálu funkcí a možností. Jestliže ho ještě nevyužíváte, zkuste ho a uvidíte, jak může zlepšit vaši produktivitu a pohodlí.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-gemini-trust-issues/