„Proč byste neměli kupovat iPhone 15: Není to žádný velký skok“

Rozhodně by se dalo říct, že letošní základní model iPhone nemá přílišného smyslu. Apple oceňuje iPhone 15 jako „obrovský skok“, ale ve skutečnosti nedostanete tolik víc než u iPhone 14, který…

"Proč byste neměli kupovat iPhone 15: Není to žádný velký skok"

Rozhodně by se dalo říct, že letošní základní model iPhone nemá přílišného smyslu. Apple oceňuje iPhone 15 jako „obrovský skok“, ale ve skutečnosti nedostanete tolik víc než u iPhone 14, který je sám o sobě téměř identický s iPhonem 13. S rozdílem 200 dolarů/250 eur/200 liber mezi iPhone 15 a iPhone 15 Pro si myslíme, že vstupní model iPhone 15 nestojí za to a zde jsou naše hlavní důvody.

Podřadný displej

Zatímco iPhone 15 dostává aktualizovaný dynamický výstřižek a vyšší jas, všechny ostatní aspekty displeje jsou stejné jako dříve. Stále se jedná o 6,1 palcový Super Retina displej…

FAQ

1. Jaký je rozdíl mezi iPhone 15 a iPhone 15 Pro?

Rozdíl mezi iPhone 15 a iPhone 15 Pro spočívá především ve vylepšených funkcích a specifikacích. Pro verze nabízí lepší fotoaparát, výkonnější procesor a vyšší kapacitu úložiště. iPhone 15 je také levnější než model Pro.

2. Proč se nedoporučuje koupě iPhone 15?

Koupě iPhone 15 se nedoporučuje kvůli nedostatečným vylepšením oproti předchozím modelům a vysoké ceně ve srovnání s konkurencí. Nabízí pouze malé změny oproti předchozím verzím a nedostatečné inovace.

3. Jaké jsou nejlepší alternativy k iPhone 15?

Existuje několik alternativ k iPhone 15, které mohou nabídnout lepší hodnotu za peníze. Některé z možností zahrnují telefony jako Samsung Galaxy S21, Google Pixel 6 nebo OnePlus 9. Tyto telefony nabízejí podobné funkce a specifikace za nižší cenu.

4. Které funkce stojí za to u iPhone 15?

I když iPhone 15 nemá mnoho inovativních funkcí, stojí za to zmínit vylepšený dynamický výstřižek a vyšší jas displeje. Také nabízí spolehlivou výkon a kvalitní konstrukci, která je charakteristická pro značku Apple.

5. Kdo by měl zvážit nákup iPhone 15?

Lidé, kteří mají rádi značku Apple a chtějí mít naprosto nejnovější model, mohou zvážit nákup iPhone 15. Nicméně, pokud hledáte telefon s nejlepší hodnotou za peníze, existují lepší alternativy na trhu.

Článek

Rozhodně se dá říct, že letošní základní model iPhone nemá přílišného smyslu. V podstatě se jedná o stejný telefon jako předešlé modely iPhone 14 a iPhone 13. Apple sice tvrdí, že iPhone 15 představuje „obrovský skok“, ale ve skutečnosti se jedná pouze o malé změny a nedostatečné inovace.

Jedním z hlavních důvodů, proč nedoporučujeme koupě iPhone 15, je jeho podřadný displej. Ačkoli

Zdroj: https://www.gsmarena.com/dont_buy_the_apple_iphone_15-news-59886.php