Vypnout reklamy
24.6.2018

Huawei P20 a P20 pro prodalo na 6 miliónu chytrých telefonu od března

Huawei oznámil, že prodal celkem 6 miliónu telefonu Huawei P20 a P20 Pro od března tohoto roku. Huawei prodal téměř o 81% více než ve stejném období v roce 2017 po vypuštění série P10.

Společnost zároveň tvrdí, že za zlepšeným prodejem stojí hlavně trojitý fotoaparát, který je v novém P20 Pro umístěn. Podle všeho tak budou tyto telefony nejúspěšnějšími ve své historii firmy.

Tyto informace byly odhaleny na CES Asia, který probíhal v Shanghai. Řekl to sám šéf mobilní divize společnosti. Prodeje v Číně se vyhouply o 63% a mimo Čínu o 150%.

Samsung a Apple zaznamenali propad

Právě P20 Pro má stát za zlepšením prodejů a to díky vylepšené fotografické schopnosti a videa. V Evropě se prodej firmy Huawei s těmito telefony v prvním čtvrtletí 2018 zvýšil o 38.6% a vzhledem k Samsungu, který přišel o 15.4% a Apple o 5.4% je to docela dobré číslo.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.