Prodej náhradních dílů pro mobily

Praskl vám mobilní telefón? Chcete ho rychle opravit a nechcete dávat nepřiměřeně hodně peněz originálnímu servisu? Když si koupít náhradní díl sami a donesete ho do nějakého servisu, tak vám mobilní telefón opraví za mnohem menší částku. Internetový obchod gsm-suciastky.sk prodává náhradní díly pro telefony Samsung, HTC, iPhone, LG a Nokia. Na skladě mají LCD displeje nebo dotykové […]

ScreenHunter_8

Praskl vám mobilní telefón? Chcete ho rychle opravit a nechcete dávat nepřiměřeně hodně peněz originálnímu servisu? Když si koupít náhradní díl sami a donesete ho do nějakého servisu, tak vám mobilní telefón opraví za mnohem menší částku.

Internetový obchod gsm-suciastky.sk prodává náhradní díly pro telefony Samsung, HTC, iPhone, LG a Nokia. Na skladě mají LCD displeje nebo dotykové displeje. V případě, že se vám v tuto chvíli něco hodí, tak určitě neváhejte navštívit tento internetový obchod.

Jediná nevýhoda je ta, že obchod je prozatím určen jenom pro Slovensko. Snad se brzy rozšíří i do České republiky, protože náhradní díly jsou opravdu levné.

Obchod můžete navštívit přes tento odkaz : http://www.gsm-suciastky.sk/