Vypnout reklamy
17.6.2019

Prodeje Galaxy S10 jsou na jednom EU trhu o 31% výše.

Minulý rok to pro Samsung nebyla žádná hitparáda, ale tento rok to je úplně jiné a to hlavně v Norsku. Může to být také za následek obchodní války Čína vs USA, kdy většina lidí s Huawei kupují telefony jiných značek.

Během 3 měsíců se v Norsku prodalo na 100 000 mobilních telefonu. Nedá se to však porovnávat s prodejem na území ameriky nebo anglie, avšak i tohle se počítá. Jedná se o růst 31% oproti minulému roku, kdy za stejný čas firma prodala 69 000 telefonu Galaxy S9.

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Vypadá to také na to, že verze Galaxy S10+ je nejvíce populární. 50% těchto telefonu se prodalo v černé barvě, 20% v bílé barvě a na třetí pozici je s 18% v zelené barvě. Zbytek je nedohledatelný.

Samsung cílí na 45 miliónu prodaných telefonu tento rok

Samsung potvrdil, že měl již silný před-prodej v Anglií a Brazílií. Přesný počet prodaných telefonu na ostatních trzích není znám. Ale v Květnu firma informovala, že prodej Galaxy S10 osciluje mezi 120% až 130% nad původním prodejem Galaxy S9.

Prodej telefonu Galaxy S10 se může dostat ke konci června k hranici 20 miliónu.

Samsung navíc v srpnu začne prodávat Note 10, takže pro Samsung to znamená další navýšení tržeb. Ve druhé polovině již takový prodej telefonu S10 nebude tak velký, proto firma má vždy pro druhou polovinu připravený telefon Note.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.