Vypnout reklamy

Prodej telefonu Honor 8X dosáhl 15 miliónu prodaných kusů. Tento telefon disponuje čipem střední třídy Kirin 710. Očekává se, že následovník Honor 9X bude mít Kirin 810.

12 měsícu poté, co byl oznámen nový Kirin 710 čip od Huawei a který se umístil v telefonu Honor 8X oznámen v záři 2018, tak tady máme další milník společnosti. Tento chytrý telefon disponuje velkým displejem a velkou baterií.

Honor 8X je nejlépe prodávaný chytrý telefon v Číně a to čtyři po sobě jdoucí měsíce. Po 173 dnech telefon dosáhl 10 miliónu prodejů a dnes při Kirin 810, kdy měla firma promluvu, tak sdělili, že Honor 8X se prodal na 15 miliónu jednotek. Je to oficiálně nejúspěšnější Honor chytrý telefon.

Honor 8X
Honor 8X

Nebýt světového prodeje, tak takhle dobře si telefon nevede

Největší podíl na tom však má celosvětový prodej, protože po 9 měsících od spuštění prodeje v celém světě dosahuje tento telefon 15 miliónu prodaných kusů.

Očekává se tedy, že Honor 9X bude následovat tento výkonný mobilní telefon s novým čipem střední třídy Kirin 810. To se dozvíme 23. června.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.