Project XL Codes – Zdarma peníze na maximum!

Chystáte se na tréninkový koláž a rádi byste získali náskok? Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout. Jedním z nejjednodušších je použití promo kódů, které vám umožní získat herní odměny zdarma. V…

Project XL Codes – Zdarma peníze na maximum!

Chystáte se na tréninkový koláž a rádi byste získali náskok? Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout. Jedním z nejjednodušších je použití promo kódů, které vám umožní získat herní odměny zdarma. V našem průvodci kódy pro hru Project XL vám představíme, jaké kódy jsou aktuálně funkční a jak je využít!

Project XL je akční hra na platformě Roblox, ve které můžete prožít své sny o anime protagonistovi. Ale než se tak stane, budete muset posílit své statistiky a čelit stále větším a silnějším protivníkům. Naštěstí je k dispozici mnoho schopností a zbraní, takže si vyberte tu, která vám nejvíc vyhovuje.

Navštivte stránku Roblox pro více informací o hře Project XL! Pokud hledáte další kódy pro hry na platformě Roblox, podívejte se na naše průvodce kódy pro hry Adventure Piece, Blade Ball a Blair Roblox.

Projekt XL Kódy

Zde představíme veškeré kódy, které se nám podařilo nalézt. Snažíme se udržovat seznam aktualizovaný a odstraňovat ty, které již nejsou platné. Stejně jako s jídlem, pokud je kód expirovaný, vyhodíme ho.

– Update1Soon – $250,000 a dvojnásobné zkušenosti (Mastery XP) po dobu 1 hodiny (Je potřeba mít minimálně úroveň 200) (Nové!)
– Thanksfor500likes
– ThanksFor100kPlays

Využití kódů ve hře Projekt XL

Zde je postup, jak uplatnit kódy ve hře, pokud jsou k dispozici:

– Spusťte hru.
– Klepněte na tlačítko Nastavení na levé straně obrazovky.
– Vložte kódy do textového pole v pravém dolním rohu okna nastavení.
– Stiskněte klávesu Enter.

Kde získat více kódů

Podle našeho skromného názoru je nejlepší způsob, jak získat kódy, pravidelně se vracet k tomuto průvodci… i když jsme možná trochu zaujatí. Snažíme se udržovat tento seznam aktualizovaný o nové platné kódy a odstranit všechny expirované kódy.

Pokud chcete hledat sami, zkuste prohledat sociální média a komunitní Discord server. Vývojáři často tam zveřejňují kódy.

FAQ:

1. Jak získat a využít promo kódy v hře Project XL?
2. Kde najdu aktuální promo kódy pro hru Project XL?
3. Jaké jsou některé z nejvýhodnějších herních odměn, které můžete získat pomocí promo kódů ve hře Project XL?

Článek závěrem odkazuje na stránku, která publikovala původní obsah: https://www.droidgamers.com/guides/project-xl-codes/.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/project-xl-codes/