Prototyp skládacího displeje je na světě

Už je všeobecně známo, že velké firmy se snaží vytvořit plně skládací telefon. Samsung se bude snažit takovýto telefon představit již příští rok. Malá firma Oppo však udělala pro Samsung konkurenci, protože již teď vyvinula skládací telefon.. Tedy phablet. Samsung vydá do světa telefon Samsung Galaxy X, který bude mít plně flexibilní displej se 4K […]

Oppo skládací telefon

Už je všeobecně známo, že velké firmy se snaží vytvořit plně skládací telefon. Samsung se bude snažit takovýto telefon představit již příští rok. Malá firma Oppo však udělala pro Samsung konkurenci, protože již teď vyvinula skládací telefon.. Tedy phablet.

Samsung vydá do světa telefon Samsung Galaxy X, který bude mít plně flexibilní displej se 4K rozlišením. Doufají, že právě Samsung bude první, kdo vydá skládací telefony masivně pro lidi. Podle nás bude cena opravdu vysoká, pokud nebude žádná konkurence.

Jak to s těmi skládacími telefony je?

Takový sen vyrobit skládací telefon je tady již několik let, ještě předtím, než začaly dotykové displeje. Ty změnili zacházení telefony a teď nemusíme používat tlačítka, ale stačí pouze kliknout na obrazovku.

Oppo skládací telefon

Oppo skládací telefon

Když se podíváte na Oppo phablet, tak uvidíte, jak by takové skládací telefony mohly vypadat. Jde hlavně o to, aby se jednoduše seskládali do kapsy.

Hlavní benefit je právě ono skládání. Jistě vidíte, jak se telefony neustále zvětšují a díky poskládání na menší kousek máte možnost velmi jednoduše telefon vložit do kapsy.

Samsung Galaxy Round G910S

V Česku je neprodejný, ale jednal se o počátek flexibilních displejů. Telefon vyšel už v roce 2013 v Říjnu.

  • 5.7 palcový SAMOLED displej
  • 4 jádro @ 2.3 GHz
  • Qualcomm Snapdragon 800
  • Adreno 330
  • 3GB RAM
  • 2800 mAh
Samsung Galaxy Round G910S

Samsung Galaxy Round G910S