Vypnout reklamy

Prozatím nejlepší hry roku 2021

Jako každý rok se vydávají mobilní hry a většinou jsou to hry, které vycházejí i na konzole nebo PC. V minulosti to byly spíše karetní hry, které moc neoslovili, ale v poslední době, kdy je výkon mobilního telefonu vyšší, tak jsou zde i AAA hry.

League of Legends: Wild Rift

Hra dorazila sice ke konci minulého roku, ale již teď patří mezi TOP hry. Jde vlastně o transformaci klasiky z PC do mobilního telefonu. Jde o největší hru současného světa, kterou hraje spousta lidí. Nicméně není úplně stejná, ale pro fanoušky této hry je kapesní díl výborný.

Hru si stáhnete zde

XCOM 2 Collection

Jde o kompletní sérií XCOM 2 v jednom balíčku, kdy obdržíte hru XCOM2: War of the Chosen a čtyři DLC v jednom balíčku. Uvnitř hry pak nejsou žádné in-app platby. Hra je optimalizovaná na dotykové obrazovky a má skvělý výkon i na slabších mobilních telefonech.

Hra na PC XCOM 2 Collection

Hru na mobil si můžete zakoupit zde

Trials of Mana

Od vydavatele her Square Enix tady máme i mobilní hru, kterou vydavatelství má a to je Trials of Mana. Nejedná se o hru zdarma, ale třea na konzolích tato hra dosáhla již prodaných 1 miliónů kopií. Jak vidíte, tak i klasické PC hry, konzolové hry se pomalu dostávají na mobily.

Hru si zakoupíte zde

The Witcher Tales: Thronebreaker

Hra k zaklínači, což je karetní hra, kde pouze příběh této hry stojí za tuto platbu. Ovládání ve hře je skvělé a budete moci prozkoumávat svět zaklínače. Prvních pár hodin je zdarma a zbytek si musíte zaplatit.

Hra je k zakoupení zde

Titan Quest: Legendary Edition

Určitě nesmíme zapomenout na skvělou herní pecku jako AAA titul, kde si užijete spoustu zábavy v nové prémiové hře. Pokud vás série Titan Quest na PC či konzolích baví, tak tuto kapesní hru byste neměli minout.

Hra na PC Titan Quest Anniversary Edition

Hra na mobil Titan Quest: Legendary Edition