Průvodce Color Or Die – Jak získat poslední štětec

Hledáte informace, jak odemknout klíčové dveře ve hře Color Or Die? Máme pro vás odpovědi! Náš průvodce klíčem pro Color Or Die vám ukáže, jak získat potřebné.

Color Or Die je…

Průvodce Color Or Die – Jak získat poslední štětec

Hledáte informace, jak odemknout klíčové dveře ve hře Color Or Die? Máme pro vás odpovědi! Náš průvodce klíčem pro Color Or Die vám ukáže, jak získat potřebné.

Color Or Die je hra na platformě Roblox, kde musíte přežít složitý bludiště plné barevných stěn… a nejste tam sami! Stvoření vás sleduje v bludišti a chce se dostat k vám, budete muset využít barvy stěn ve svůj prospěch.

Hru Color Or Die můžete hrát na Robloxu. Pokud hledáte volné bonusy pro Roblox, mrkněte na naše kódy pro Project New World, Build-A-Bear Tycoon a Sea Destiny.

## Průvodce klíčem pro Color Or Die

Zde jsme rozdělili věci, které potřebujete vědět do témat. Pokud něco nepotřebujete, neváhejte to přeskočit!

### Kde najít klíč

Klíč můžete sebrat za Růžovými dveřmi, ty jsou poslední z barevných dveří, které budete muset otevřít, takže postupujte hrou a odemykejte každý z barevných dveří.

Mějte na paměti, že to znamená, že po této fázi už nebudou žádné barvy. Už se nebudete moci schovat za žádné barevné stěny!

### Jak použít klíč

Kam se klíč hodí? Klíčové dveře najdete za Žlutými dveřmi, které jste pravděpodobně odemkli už dříve. Jakmile se za nimi dostanete, projdete černými dveřmi do překážkového kurzu s kvádrovými rámy.

Dostanete se nahoru a otevřete dveře. Na druhé straně najdete štětec! Teď už jen musíte sebrat zbytek a můžete uniknout, že?

### O hře Color Or Die

Color Or Die je zážitek na populární platformě Roblox. Je to hororová hra, kde vás nějaký zlý stickman pronásleduje bludištěm a jediné, co máte k obraně, jsou kbelíky s barvami a vaše intuice. Použijte různé barvy malby k tomu, abyste se sladili se stěnami a unikli nepříteli, a použijte barvu k otevření dveří do nových oblastí a kbelíků. Jen si dejte pozor, jakmile jste použili barvu na dveře, nemůžete ji použít k schování!

Článek [Průvodce klíčem pro Color Or Die – Jak získat poslední štětec s barvou](https://www.droidgamers.com/guides/color-or-die-key/) byl publikován na stránce [Droid Gamers](https://www.droidgamers.com).

### FAQ

1. Jaké jsou další tipy pro hraní hry Color Or Die?
2. Existují další tajné předměty nebo úrovně ve hře?
3. Jak dlouho bude trvat, než projdu celou hru Color Or Die?

Doufáme, že vám tento průvodce pomohl a že již víte, jak odemknout klíčové dveře ve hře Color Or Die. Zbývá jen najít zbytek štětců a ú

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/color-or-die-key/