Průvodce hrou Tsunami na Game Banana

Článek: Tsunami Game Banana Průvodce

Tsunami Game je hra na platformě Roblox, ve které se postupuje prostředím arény a vyhýbá se obrovským vlnám, které pravidelně proplouvají místem. Ale není to jen o…

Průvodce hrou Tsunami na Game Banana

Článek: Tsunami Game Banana Průvodce

Tsunami Game je hra na platformě Roblox, ve které se postupuje prostředím arény a vyhýbá se obrovským vlnám, které pravidelně proplouvají místem. Ale není to jen o tomto. Hra je plná tajemství. Ovládněte trh s banány, unikněte aréně a dokonce podejte obchodní nabídky mimozemšťanům.

Zkuste si Tsunami Game na Robloxu! Pokud chcete více průvodců, podívejte se na náš průvodce tajným koncem hry The Gas Station Experience.

Tsunami Game Banana Průvodce

Když už jsme u toho, pojďme se dostat k důležitým tématům.

Banány

Na první pohled jsou banány docela jednoduchou položkou. Stojí 25 bodů a dají se skládat. Když je upustíte na zem, každý, kdo na něj nadá, se přesklouzne… což si asi nebudete přát v aréně Tsunami Game. Neupadlé banány zmizí po 10 minutách.

Jednoduché, že ano?

Omyl. Čtěte dál.

Bob Robert

Bob Robert je NPC, kterého najdete skrz tajný vchod ve třetí jeskyni vpravo od arény. Tento NPC od vás nakupuje banány za vyšší cenu než za kolik je nakupujete ve stánku s předměty. Cena se mění a můžete si ji zkontrolovat na tabulce vedle jeho pultu.

Důležité je, že Bob Robert prodává bedny s banány. Tyto bedny se vyměňují s mimozemšťanem Ayy Lamem jako součást úkolu.

Chrome Banana

Teď se dostáváme do hlubin. V Bob Robertově doupěti je uzamčené dveře. Pokud chcete, aby se otevřely, potřebujete Chrome Banana. Abyste ji získali, musíte nejprve uniknout. Dokončete 100 přechodů na serveru a poté se překryjte do třetí jeskyně vlevo od arény. Průchod by vás měl vést do pouště.

Minete budovu arény a vydejte se směrem k vrcholkům na druhé straně a najdete tam mimozemšťana Ayy Lama. Nabídne vám otevření průchodu, pokud mu dáte Chrome Banana. Také vám dá moc, jak ji získat!

Po rozhovoru s Ayy Lamem se přesuňte do druhé jeskyně po levé nebo pravé straně. Zeď by měla vypadat trochu… jinak. Nyní můžete projít. Projděte a spadnete do jámy, kde si vezmete Chrome Banana.

Nyní ji vraťte Ayy Lamovi a ten vám odemkne průchod, což vytvoří jednoduchou trasu k němu z obchodu Boba Roberta.

Závěr

Věřím, že tento průvodce vám pomohl vyjasnit tajemství ohledně banánů ve hře Tsunami Game. Zajímají vás další otázky? Podívejte se na celý průvodce na webu Droid Gamers.

FAQ:
1. Jaké je použití banánů ve hře Tsunami Game?
Banány mohou být použity k zneškodnění ostatních hráčů

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/tsunami-game-banana-guide/