Průvodce květinovým klíčem ve hře Roblox Find The Keys

Návod na klíč Květiny ve hře Roblox Najdi klíče

Chystáte se doplnit svůj seznam klíčů ve světě 2 a získat schopnost zdvojeného skoku? Zasekli jste se při hledání jednoho zvláště neuchopitelného klíče?…

Průvodce květinovým klíčem ve hře Roblox Find The Keys

Návod na klíč Květiny ve hře Roblox Najdi klíče

Chystáte se doplnit svůj seznam klíčů ve světě 2 a získat schopnost zdvojeného skoku? Zasekli jste se při hledání jednoho zvláště neuchopitelného klíče? Tak na to máme řešení. Náš průvodce hrou Roblox Najdi klíče – Klíčem Květiny vám pomůže. Celý postup jsme pro vás přehledně sepsali, abyste si to usnadnili.

Najdi klíče je hra v Robloxu, ve které se vydáte na lov skrytých předmětů rozmístěných po různých místnostech. Místnosti jsou dostatečně velké, takže na cestě budete mít trochu prostoru k prozkoumání. Hop skrz dům a podívejte se na každý roh. Existuje několik různých světů, každý s určitým počtem klíčů k nalezení.

Ztratili jste se? Nebojte se, každý klíč obsahuje malou nápovědu, kde se nachází. Pokud to nestačí, abyste ho našli… tak tady jsme my. Dejte nám vědět o jakémkoli problémovém klíči v komentářích a pokusíme se vás nasměrovat přesně správným směrem.

Chcete si to vyzkoušet? Podívejte se na hru Najdi klíče na Robloxu. Chcete více průvodců k hře Roblox? Máme jeden o tom, jak létat ve hře Animal Simulator na stránce www.droidgamers.com.

Průvodce Klíčem Květiny ve hře Roblox Najdi klíče

Tak kde se ten klíč nachází? Postupujte podle následujících kroků, abyste zjistili přesně, kam jít. Můžete také zkontrolovat obrázek, který poskytuje dostatečnou představu.

– Vydejte se do světa Kuchyně (Svět 2).
– Jděte dopředu a dolů po rampě na kuchyňské podlaze.
– Utíkejte nahoru po žlutém koštěti na pravé straně, které se opírá o kuchyňskou linku.
– Otočte se doprava a jděte podél linky, kolem žluté tašky.
– Hledejte bílou nádobu s jasně zeleným víčkem.
– Přistupte ke sklenici a projděte jí přímo skrz povrch.
– Klíč Květiny se objeví na vášem displeji.

To je vše, Klíč Květiny je v kapse… zbývají už jen devatenáct dalších klíčů, abyste dokončili svět Kuchyně. Tak se pusťte do toho!

Článek „Průvodce Klíčem Květiny ve hře Roblox Najdi klíče“ byl publikován na stránkách Droid Gamers.

FAQ:
1. Jaké jsou další světy v hře Najdi klíče?
2. Jaké jsou další klíče k nalezení ve světě Kuchyně?
3. Jak se dostat ke klíči Květiny ve hře Roblox?

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/roblox-find-the-keys-flower-key-guide/