„Průvodce simulátorem rybolovu papouškovitých ryb duhových“

Návod na chytání Rainbow Parrotfish ve hře Fishing Simulator

Chtěli byste chytit legendární rybu? Ne, doslova její vzácnost je legendární. Náš průvodce Rainbow Parrotfish Fishing Simulator vám poskytne všechny informace, které potřebujete…

"Průvodce simulátorem rybolovu papouškovitých ryb duhových"

Návod na chytání Rainbow Parrotfish ve hře Fishing Simulator

Chtěli byste chytit legendární rybu? Ne, doslova její vzácnost je legendární. Náš průvodce Rainbow Parrotfish Fishing Simulator vám poskytne všechny informace, které potřebujete vědět o této vzácné rybě.

Fishing Simulator je hra Roblox, kde máte oceán a spolehlivý prut, abyste si vydělali peníze. Chyťte ryby a prodávejte je, abyste si mohli koupit vylepšení a zlepšovali své vybavení. Prozkoumejte ostrov a moře kolem něj, hledejte tajemství. Je to hra, ve které ovládnete dovednost rybaření a vybudujete své jmění. Budete používat jednoduchý systém rybolovu, když budete držet váš marker ve zelené barvě, dokud nedostanete rybu na břeh. Vezměte rybu, prodejte ji a zlepšete své vybavení.

Hru Fishing Simulator si můžete stáhnout na Robloxu. Pokud hledáte další hry na Robloxu, podívejte se na naše Psychic Playground kódy, Slap Battles kódy a Car Crushers 2 kódy.

Pracující kódy pro Fishing Simulator

Průvodce chytáním Rainbow Parrotfish

Zde se pokusíme pokrýt vše, co potřebujete vědět. Nejprve trochu o samotné rybě a proč byste o ni mohli mít zájem. Poté se budeme zabývat vším, co potřebujete vědět o jejím chytání.

O Rainbow Parrotfish

Rainbow Parrotfish je legendární ryba. Může být prodána za přibližně 250-300 mincí a je také nezbytná pro dokončení úkolu „The Rainbow Warrior“ pro postavu Raygana.

Můžete ji ulovit ve svém vlastním živém zbarvení, i když existují také dvě další varianty. Existuje bledý Albín a třpytivá zlatá varianta Midas.

Jak chytit Rainbow Parrotfish

Tak čím se chytání této barevné bytosti liší? Vlastně žádným zvláštním trikem. Vydejte se na oceán kdekoli okolo Archipelagu, když je obloha jasná, a zkuste své štěstí. Nepotřebujete žádné speciální nástrahy, pokud je počasí nepříjemné. Pokud ano, mohlo by se hodit Přenosné slunce. Jinak si budete muset počkat, až se počasí trochu vyjasní, než vyrazíte.

Nezapomeňte, že není příliš častá, takže možná budete muset být vytrvalí ve svém přístupu.

Tento článek byl publikován na webu Droid Gamers.

FAQ:

1. Je Rainbow Parrotfish vzácná ryba?
– Ano, Rainbow Parrotfish je vzácná ryba, kterou lze ulovit ve hře Fishing Simulator.

2. Jakou hodnotu má Rainbow Parrotfish?
– Rainbow Parrotfish může být prodána za přibližně 250-300 mincí.

3. Jaké jsou další varianty Rainbow Parrotfish?
– Kromě živého zbarvení existují také bledý Albín a třpytivá zlatá varianta Midas.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/rainbow-parrotfish-fishing-simulator-guide/