Průvodce Sol’s RNG NPC – Kdo je kdo?

Sol’s RNG je oblíbená hra na Robloxu, která vás vtáhne do vzrušení hodu… aniž byste museli utratit Robux za další hody. Stačí stisknout tlačítko pro vyzkoušení jiné aury. Existuje spousta aur…

Průvodce Sol’s RNG NPC – Kdo je kdo?

Sol’s RNG je oblíbená hra na Robloxu, která vás vtáhne do vzrušení hodu… aniž byste museli utratit Robux za další hody. Stačí stisknout tlačítko pro vyzkoušení jiné aury. Existuje spousta aur k sebrání, každá s různou vzácností a vizuálními efekty. Čím vzácnější aura, tím větší lesk.

Na ostrově Sol’s RNG najdete několik NPC postav, které byste měli poznat. Naši průvodce NPC postavami na Sol’s RNG vám představí obyvatele a důvody, proč se s nimi seznámit.

V den psaní tohoto průvodce je na ostrově dva NPC. Představíme vám oba.

Jake je majitelem a provozovatelem Jake’s Workshop, vašeho jednoho místa pro všechny vaše potřeby ohledně tvoření! Jake je k nalezení u svého stánku naproti bodu spawn. Promluvte si s ním, abyste otevřeli menu pro tvoření a zjistili, co nabízí.

Přidejte komponenty do menu a stiskněte tlačítko pro vytváření předmětů, které vám dají boost… nebo abyste přeměnili Gilded Aury na mince.

Lime se nachází opřená o strom vedle spawn, nabízí svůj jedinečný smysl pro módu založený na kočkách, ale také mise! Mluvte s Lime, abyste převzali událostní mise.

Když jsme se podívali, nabízela mise na Valentýna. Obvykle se jedná o hody určitých aur nebo počet hodu. Zkontrolujte svůj seznam misí kdykoli a vraťte se k Lime, až budete mít splněny všechny cíle, abyste je mohli vyměnit za exkluzivní Aury!

Pro více informací o Sol’s RNG se podívejte na stránku Robloxu. Pokud chcete pokračovat ve hraní, podívejte se na náš průvodce kódy Sol’s RNG.

Pokud chcete vědět více o NPC postavách na Sol’s RNG, navštivte náš průvodce „Sol’s RNG NPC Guide – Who’s Who?“ na Droid Gamers.

FAQ:
1. Kde mohu najít NPC postavy na ostrově Sol’s RNG?
– Jake je k nalezení u svého stánku naproti bodu spawn a Lime je nalezena opřená o strom vedle spawnu.
2. Jak mohu získat speciální aury od NPC postav?
– Mluvte s Lime, abyste převzali eventové mise, které vám umožní získat exkluzivní Aury.
3. Jak mohu využít Jakův Workshop?
– Navštivte Jakea u jeho stánku a otevřete menu pro tvoření, kde můžete přidávat komponenty a vytvářet předměty pro boost či mince.

Takže nebuďte sami na ostrově Sol’s RNG a seznamte se s třemi hlavními postavami, které vám mohou velmi ulehčit hráčský zážitek. Odměnou vám mohou být exkluzivní Aury a další benefity!

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/sols-rng-npc/