Průvodce tajemstvím v cloudu: Roblox The Classic – Základy

Pokud se chystáte na lov tokenů v Robloxu The Classic tento víkend, některé úkoly by vás mohly nechat zaražené. Nicméně nebojte se, v redakci Droid Gamers jsme se rozhodli odhalit veškerá…

Průvodce tajemstvím v cloudu: Roblox The Classic - Základy

Pokud se chystáte na lov tokenů v Robloxu The Classic tento víkend, některé úkoly by vás mohly nechat zaražené. Nicméně nebojte se, v redakci Droid Gamers jsme se rozhodli odhalit veškerá tajemství, která hra The Classic skýtá, a tentokrát se zaměřujeme na misi Roblox The Classic Cloud Secret.

Pokud chcete začít, přejděte na portál Roblox The Classic a zahrajte si sami. Máme také průvodce tajemstvím šatníku v Robloxu The Classic pro další ze skrytých misí.

### Průvodce misí Roblox The Classic Cloud Secret

Cloud Secret je jednou z kryptických úkolů dostupných v centru The Classic a má na konci očekávaný token jako odměnu, takže máte každý důvod toto tajemství odhalit. Čtěte níže naše pokyny spolu s užitečnými snímky obrazovky, které vám pomohou zorientovat se.

#### Jak najít Cloud Secret

Cloud Secret je o skoku do neznáma, ale musíte přesně vědět, kam skočit, chcete-li získat token místo velmi dlouhého pádu.

Nejprve musíte najít závodní dráhu. Ta se nachází pod startovací oblastí. Můžete se spustit ze okraje, ale nejjednodušší způsob, jak ji najít, je hledat díru s žebříkem a černobílou vlajkou. Sestupte dolů a měli byste se ocitnout u startovní čáry dráhy.

Přejděte přes černobílou čáru na druhou stranu dráhy. Měli byste vidět malý výstupek vyčnívající do prázdna. Na pravém výstupku je červený květ přesně na nejvzdálenějším bodě, takže je velmi snadné jej rozpoznat, pokud víte, co hledat.

Dostanete se k okraji květinového výčnělku. Jakmile tam budete opatrně pokračujte vpřed a spusťte se z konce. Měli byste spadnout, proletět mraky a přistát na tajné plošině pod nimi, uvnitř mraku. Na této plošině najdete svůj token. Stiskněte tlačítko interakce a zvedněte ho a proveďte svůj oslavující tanec.

Nyní budete muset opravdu skočit ze střechy, abyste se dostali zpět do startovní oblasti. Token si však podržíte, takže všechno bude v pořádku!

Článek Roblox The Classic Cloud Secret Guide se objevil poprvé na Droid Gamers.

### FAQ

1. **Jak najít závodní dráhu v The Classic Hub?**
– Stačí spadnout dolů ze startovní oblasti nebo hledat díru s žebříkem a černobílou vlajkou.

2. **Jak poznat správný květ

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/roblox-the-classic-cloud-secret-guide/