Průvodce třídou Impaler v linii Arcane Lineage

Hledáte něco, co vás vtáhne do temnoty a způsobí, že se budete cítit jako upír? Pak je třída Impaler ve hře Arcane Lineage od společnosti Arcane Lineage tou pravou volbou pro…

Průvodce třídou Impaler v linii Arcane Lineage

Hledáte něco, co vás vtáhne do temnoty a způsobí, že se budete cítit jako upír? Pak je třída Impaler ve hře Arcane Lineage od společnosti Arcane Lineage tou pravou volbou pro vás. Naše průvodce třídou Arcane Lineage Impaler vám poskytne základní informace o této chaotické supervýkonné třídě.

Arcane Lineage je Roblox hra, která vás zavádí do fantasy světa a nechává vás se jen s jménem, rasou, základními statistikami a snem. Existuje spousta různých tříd, spousta dovedností a hordy nepřátel, se kterými se musíte vypořádat na cestě k vrcholnému výkonu.

Pokud chcete vyzkoušet Arcane Lineage, můžete si ji zahrát na Robloxu. Pokud hledáte další volné bonusy, zkuste naše Sea Destiny kódy, Solární Simulátor kódy a Kódy pro Murder Mystery 2.

### Průvodce třídou Arcane Lineage Impaler

Zde si povíme něco o třídě, o hře a o všem ostatním, co potřebujete vědět.

#### O supervýkonných třídách

Supervýkonné třídy jsou třídy, do kterých postoupíte po dosažení 15. úrovně v Arcane Lineage. Specializaci si vyberete na 5. úrovni, ale tady máte možnost ještě více specializovat se.

Zde se dělíte na Řádné nebo Chaotické verze každé široké třídy a získáte nějaké nové silné pohyby. Vyberte si moudře!

#### O Impalerovi

Impaler je chaotická odnož třídy Slayer, s řádnou cestou Saint. To je docela velké rozdělení. Je to třída, která se zaměřuje na to, aby něco krvácilo. Občas vaši nepřátelé, občas vy sami. Jsou to agilnější verze Berserka a dokáží využít svou vlastní krev, stejně jako způsobit krvácení.

#### Dovednosti Impalera

Dovednosti Impalera stojí 400 zlatých za kus, přičemž nabití všech pěti dovedností vás bude stát pěkných 2000 zlatých.

##### Pasivní schopnosti

– **Krvavý Berserker** – Osobní posilovač.
– **Šílený bojovník** – Získání stavového efektu vám dává posilovač Berserk.

##### Aktivní schopnosti

– **Lámavý salvě** – Zasáhne několikrát. (Vícekrát, pokud je cíl ovlivněn krvácením.)
– **Krvavá erupce** – Silný útok na celém území na úkor části vašeho HP.
– **Krvavý výbuch** – Silný útok na celém území na úkor části vašeho HP.

#### O Arcane Lineage

Arcane Lineage je zážitek na platformě Roblox. Jedná se o akční RPG s rozlehlým světem a spoustou svobody k vytvoření vašeho postavy a splnění úkolů tak, jak sami uznáte za vhodné. Tam venku se skrývají někteří hrozní bossové

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/arcane-lineage-impaler/