Průvodce úplným využitím peroxidu: nejlepší tipy a triky!

Chcete vylepšit své Quincy schopnosti? No, jsme tu, abychom pomohli. Náš průvodce Peroxide Vollstandig přesně popisuje, jak dosáhnout druhé úrovně síly v Quincy upgrade cestě a jak složitou úlohu najít ji.

Peroxide…

Průvodce úplným využitím peroxidu: nejlepší tipy a triky!

Chcete vylepšit své Quincy schopnosti? No, jsme tu, abychom pomohli. Náš průvodce Peroxide Vollstandig přesně popisuje, jak dosáhnout druhé úrovně síly v Quincy upgrade cestě a jak složitou úlohu najít ji.

Peroxide je hra Roblox, která je inspirována populárním anime a mangou Bleach. Staňte se Soul Reaperem, Quincy nebo Hollowem a zapojte se do rychlého a tekoucího bojového systému. Vašemu postavě pravděpodobně bude muset nejdříve zemřít, ale co už, všichni musíme obětovat.

Peroxide si můžete nyní zahrát prostřednictvím stránky Roblox.

Stavíte více postav nebo týmů? Podívejte se na naše Warcraft Rumble tier list, HoloCure Collabs tier list a Arcane Lineage Class tier list.

Peroxide Vollstandig Průvodce

Zde se pokusíme pokrýt všechno, co potřebujete vědět.

O Vollstandig

Vollstandig jsou druhým souborem Quincy schopností v Peroxide, přičemž Schrift je první. Jsou to silnější sada schopností, které vám dávají dost velkou výhodu v boji.

Nejsou to věci, které získáte pouze skrz levelování, musíte dokončit konkrétní boj, abyste je získali.

Jak získat Vollstandig – Požadavek na level

První věc, kterou potřebujete k odemknutí svého Vollstandig, je dosáhnout levelu 90. Je to trochu otravné, ale dá se to udělat. Jen neustále zabíjejte nepřátelské NPC. Nejsou tak chytrí jako hráči a navíc nebudete rušit nikoho jiného, kdo leveluje.

Jak získat Vollstandig – Body

Abyste získali své Vollstandig, nebudete potřebovat pouze levely. Budete také potřebovat body. Body získáte prováděním různých úkolů.

Tyto úkoly zahrnují:

– Účast na událostech časové brány – 75 bodů za výhru, 25 bodů za prohru.
– Boj s bossem Time Bubble – Body jsou udělovány na základě toho, kolik jste způsobili poškození.
– Porazit Storm Vastocars – 10 bodů za každého.
– Dokončení úkolů – Proměnlivé odměny.

Budete potřebovat 420 bodů, abyste pokročili.

Boj s Quincy Golemem

Jakmile máte levely a body, je čas na velkou výzvu. Přejděte do hradu Wardenreich a promluvte si s Yhwachem, králem Quincy. Ten vás přesměruje na váš konečný cíl, bojovat proti jeho šampionům, abyste prokázali svou hodnotu. Nejde však o normálního bojovníka, jsou to automaty plné Quincy síly a nejsou jenom atrapa.

Budete se muset utkat s dvěma z nich, ale jakmile je první poražený, nemusíte to dělat znovu. To však neznamená, že to bude jednoduché. Druhý použije vaše vlastní schopnosti proti vám, takže se připravte na n

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/peroxide-vollstandig-guide/