Průvodce zlým amuletem v elementálních kobkách

Snažíte se naspořit na ten skvělý dash, ale nevíte, jak získat potřebné materiály? Jsme tu, abychom vám pomohli! Náš průvodce Evil Amuletami v Elemental Dungeons vám poskytne veškeré informace o této…

Průvodce zlým amuletem v elementálních kobkách

Snažíte se naspořit na ten skvělý dash, ale nevíte, jak získat potřebné materiály? Jsme tu, abychom vám pomohli! Náš průvodce Evil Amuletami v Elemental Dungeons vám poskytne veškeré informace o této položce a jak ji získat. Stoupá zlověstný měsíc, ale možná právě to je to, co potřebujete!

Elemental Dungeons dělá to, co je napsáno na krabici. Bojujete si cestou různými náročnými dungeonmi a využíváte moc prvků, abyste porazili své nepřátele. Pokud rádi hrajete se svými přáteli, můžete je přizvat, aby se k vám připojili.

Mrkněte na Elemental Dungeons na Robloxu.

Máme také průvodce umístěním Evil Drive v Elemental Dungeons, obchodníkem Elemental Dungeons a Průvodcem Moudrým Slepým Žábou v Elemental Dungeons.

Průvodce Evil Amuletami v Elemental Dungeons

Zde se pokusíme pokrýt všechno, o čem si myslíme, že byste mohli potřebovat vědět o této položce a jejím získání.

O Evil Amuletu

Evil Amulet je položka, která se používá při výrobě v Elemental Dungeons. Přesněji je používán k nákupu žádaného Dash V2. K tomuto účelu budete potřebovat dvě Evil Amulety, takže samozřejmě chcete vědět předvídatelný způsob, jak je získat.

No, to nás přivádí ke krvavým měsícům.

O krvavých měsících

Nejpředvídatelnější způsob, jak získat Evil Amulety, je prostřednictvím krvavých měsíců. Co je krvavý měsíc, ptáte se? Krvavý měsíc je speciální událost s přibližnou šancí 5,3% na vygenerování při načítání do dungeonu. Krvavý měsíc obalí všechno v okolí děsivým červeným světlem a ztíží viditelnost, i když to může být to nejmenší z vašich problémů.

Nepřátelé budou také mnohem silnější.

Získání Evil Amuletů

Abyste získali požadovanou položku, hledejte speciální nepřátele. Poznáte je podle červeného ohnivého aura kolem nich. Zaměřte se na tyto lidi a poražte je. Jakmile padnou, měli byste dostat oznámení, že jste obdrželi Evil Amulet, pokud je nějaký vypadl.

Jednoduché, ačkoli možná ne snadné.

Článek Elemental Dungeons Evil Amulet Guide se poprvé objevil na Droid Gamers.

FAQ:

1. Jaké položky můžu vytvořit s Evil Amuletem?
S Evil Amuletem můžete koupit Dash V2.

2. Jak získat Evil Amulet?
Nejlepší způsob, jak získat Evil Amulet, je během krvavých měsíců. Hledejte speciální nepřátele s červeným ohnivým aurem a porazte je.

3. Jak často se vyskytují krvavé měsíce?
Krvavé mě

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/elemental-dungeons-evil-amulet/