Vypnout reklamy

První 5G telefon od společnosti Honor dorazí ještě tento rok. Předpokládá se, že dorazí právě v posledním čtvrtletí roku 2019.

9.6.2019

První 5G telefon od Honor dorazí v Q4 2019

Huawei již oznámil Mate 20 X a skládaný telefon Mate X, které jsou zároveň první 5G telefony této značky. Avšak Huawei má ještě Honor a ta představuje taktéž první 5G telefon.

Značka Honor se podle šéfa George Zhao připravuje na první 5G telefon a má být dostupný na trhu právě ve čtvrtém čtvrtletí roku 2019. Telefon má být podle všeho dostupnější, než telefon od Huawei. Není to nic neobvyklého, protože značka Honor se zájmena soustředí na prodej online a nepotřebuje k tomu obchodníky.

Honor 5G telefony
Honor 5G telefony

Honor je tedy určen spíše pro mladší publikum. Podle šéfa společnosti Honor doufá ve zlepšení prodejů zákazníkům, kteří nepatří do Číny. Tento telefon s 5G podporou od značky Honor nebude příliš mnoho znamenat, protože většina světových sítí je stále omezena na 4G.

Problémem pro značku Honor může být zákaz obchodování s US společnostmi. Již teď je ohroženo vydání telefonu Honor 20 Pro. Podle analýzy společnost Huawei ztratí asi 90 miliónu možných prodaných telefonu a to v případě, pokud nezavedou svůj vlastní systém.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.