První foto Samsung Galaxy S8 + datum vydání

Už jsme slyšeli spoustu informací ohledně nového telefonu Galaxy S8. Víme také o tom, že datum vydání bude poněkud jiné, než jsme zvyklí u této série. Je to z důvodu vyšetřování problému s Note 7 a Samsung si to nechce znovu zavařit. Rozbor fotografie Galaxy S8 Máme pro vás fotografii. Máme tak trošku pochybnosti, jestli […]

Samsung Galaxy S8

Už jsme slyšeli spoustu informací ohledně nového telefonu Galaxy S8. Víme také o tom, že datum vydání bude poněkud jiné, než jsme zvyklí u této série. Je to z důvodu vyšetřování problému s Note 7 a Samsung si to nechce znovu zavařit.

Galaxy S8?

Galaxy S8?

Rozbor fotografie Galaxy S8

Máme pro vás fotografii. Máme tak trošku pochybnosti, jestli se jedná o Galaxy S8 nebo jestli to spíše není Galaxy S7 Edge projeté s photoshopem. Když se na to podíváte z blízka, tak v levém horním a pravém horním rohu jdou vidět divné artefakty, které tak trošku podkopávají věrohodnost této fotografie. Také by nás zajímalo, kde jsou tlačítka na obrazovce? 

Nové uživatelské rozhraní Grace UX se může učit gesty a tím pádem by se taková tlačítka schovala a ovládání by bylo přímo na obrazovce bez tlačítek. Je to také možnost.

Podle našeho názoru se jedná tak trochu o photoshop, ale velmi se blíží výslednému telefonu. O tom se však za pár měsíců sami přesvědčíme. Galaxy S8 má mít tlačítka i snímač otisků prstů pod sklíčkem, což by nahrávalo této fotografii do karet. Stále to jsou však spekulace.

Datum vydání Samsung Galaxy S8

Samsung se rozhodl vydat svůj nový telefon v dubnu roku 2017. Dostupnost na jednotlivých trzích byla však záhadou. Korejská média teď potvrdila, kdy přesně bude Galaxy S8 dostupný. Nový vlajkový telefon bude dostupný celosvětově 18. dubna, je ale pravděpodobné, že v tento den nebude dostupný ve všech zemích najednou.

Pozdní uvedení do prodeje může mít za následek Note 7 a opatrnost ze strany Samsungu nebo náročný výrobní proces. Telefon bude mít totiž větší displej, ale velikost telefonu zůstane nezměněna. Samsung taktéž odstraňuje fyzické tlačítko a zabuduje virtuální tlačítko do displeje.