První obrázky ukazují baterii iPhone 16 Pro s novým chlazením

Apple údajně pracuje na vylepšeném chlazení pro svou sérii iPhone 16 a nyní máme první potvrzení s uniklým prototypem baterie iPhone 16 Pro. Obrázky odhalují, že baterie je umístěna v čepovaném...
První obrázky ukazují baterii iPhone 16 Pro s novým chlazením

Apple údajně pracuje na vylepšeném chlazení pro svou sérii iPhone 16 a nyní máme první potvrzení s uniklým prototypem baterie iPhone 16 Pro. Obrázky odhalují, že baterie je umístěna v čepovaném kovovém držáku, který pravděpodobně pomáhá s odváděním tepla.

Uniklý prototyp baterie iPhone 16 Pro má Li-Ion buňku s kapacitou 3 355 mAh (13,02 Wh) a je vyroben od čínské společnosti Desay Corporation. Má stejný J-tvar jako baterie ve smartphonech série iPhone 15 Pro.

Je třeba poznamenat, že toto jsou pouze spekulace a informace z uniklých zdrojů, protože Apple zatím oficiálně nezveřejnil žádné informace o svých plánech pro sérii iPhone 16. Nicméně, tyto uniklé obrázky ukazují na možné změny ve chlazení a bateriích pro příští generaci iPhonů.

FAQ:
1. Jaké změny očekávat u série iPhone 16?
Série iPhone 16 by mohla přinést vylepšené chlazení a novou baterii.
2. Jakou kapacitu má uniklá baterie iPhone 16 Pro?
Uniklý prototyp baterie iPhone 16 Pro má kapacitu 3 355 mAh (13,02 Wh).
3. Kdo baterii vyrábí?
Baterie je vyrobena čínskou společností Desay Corporation.
4. Jsou tyto informace oficiální?
Ne, jedná se o neoficiální informace z uniklých zdrojů. Apple zatím nezveřejnil žádné oficiální informace o sérii iPhone 16.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/iphone_16_pro_battery_prototype_leaks_-news-60647.php