První pohled na nové Final Fantasy XI Reboot

V Březnu roku 2015 Nexo a Square Enix oznámili, že vytváří tým pro mobilní verzi masivně populární MMORPG Final Fantasy XI. Cílem bylo vytvořit originální sérii s pár unikátními funkcemi na mobilní platformu. Tým chce optimalizovat pár aspektů z originální hry, jako je třeba vylepšit organizovaný systém párty, solo – hraní, lepší boje a události. […]

Final Fantasy XI

V Březnu roku 2015 Nexo a Square Enix oznámili, že vytváří tým pro mobilní verzi masivně populární MMORPG Final Fantasy XI. Cílem bylo vytvořit originální sérii s pár unikátními funkcemi na mobilní platformu.

Tým chce optimalizovat pár aspektů z originální hry, jako je třeba vylepšit organizovaný systém párty, solo – hraní, lepší boje a události. Dnes jsme mohli zahlédnout první screenshot ze hry.

Final Fantasy XI Reboot

Final Fantasy XI Reboot

Obrázky se objevili na vývojářské konferenci Nexon v Jižní Korei. Už teď víme, že MMORPG Final Fantasy XI Reboot bude dostupná na obou zařízeních jako je tablet a chytrý telefon.

Předpokládáme, že hra bude zdarma, ale uvnitř hry budou různé funkce za poplatek. Pokud se dozvíme, kdy by android hra měla vyjít, tak Vám dáme ihned vědět.

Final Fantasy XI Reboot

Final Fantasy XI Reboot

PC verze Final Fantasy XI