Vypnout reklamy

První Razer telefon s 8GB RAM a Snapdragon 835

Vydáno dne: 13.10.2017

Včera jsme psali o tom, že Razer chystá svůj první chytrý telefon, který je určen jen pro hráče. Má mít opravdu high-end konfiguraci. Představení tohoto telefonu je naplánováno na 1. Listopadu. Podle testu, který se objevil na GFXBench, tak Razer chytrý telefon bude disponovat 5.7 palcovým displejem s 1440 x 2560 px, avšak bez 18:9 […]

Včera jsme psali o tom, že Razer chystá svůj první chytrý telefon, který je určen jen pro hráče. Má mít opravdu high-end konfiguraci. Představení tohoto telefonu je naplánováno na 1. Listopadu.

Podle testu, který se objevil na GFXBench, tak Razer chytrý telefon bude disponovat 5.7 palcovým displejem s 1440 x 2560 px, avšak bez 18:9 poměru stran, tak jak má třeba Galaxy S8 a LG V30.

Telefon bude extrémně silný, jelikož bude potřebovat rozjet mobilní hry s naprostou lehkostí. To vše zvládne díky Qualcomm Snapdragon 835 (který je umístěn ve většině high-end mobilních telefonu tento rok). Nebude mít méně jak 8GB RAM!

Razer telefon s 8GB RAM

Razer telefon s 8GB RAM

Telefon prozatím nemá své jméno, ale poběží na Android 7.1.1 Nugát, který je úplně upraven společnosti Razer. Telefon má mít 64 GB interní paměť, 8MPx přední fotoaparát a 12 MPx zadní fotoaparát se 4K video nahráváním.

V Lednu tohoto roku Razer koupil Nextbit. Firma Nextbit stojí za chytrým telefonem Robin. Je docela jasné, že za vývojem stojí právě lidé z Nextbit.

Další zajímavé příspěvky
Razer vydá univerzální herní ovladač pro Android telefony
Razer ovladač

Razer vydá univerzální ovladač, který budete moci připojit přes USB-C a zažít tak skvělý herní zážitek. To vše za 90€.

Razer končí s mobilními telefony

Firma Razer asi před dvěma lety začala vyrábět herní telefony Razer. Nicméně usoudila, že za takové situace se softwarem to Přečíst si více

Razer spojuje své síly s firmou Tencent

Razer a vývojářská firma Tencent budou společně pracovat na telefonu Razer Phone. Jde o spolupráci na úrovní hardwaru i softwaru.

Razer Phone 2 obdrží Android Pie.
Razer Phone a aktualizace na Android Pie

Nová aktualizace dorazí na herní telefony Razer Phone. Dále mám informaci, že Razer Phone 3 byl zrušen a vývoj se Přečíst si více