První Razer telefon s 8GB RAM a Snapdragon 835

Včera jsme psali o tom, že Razer chystá svůj první chytrý telefon, který je určen jen pro hráče. Má mít opravdu high-end konfiguraci. Představení tohoto telefonu je naplánováno na 1. Listopadu. Podle testu, který se objevil na GFXBench, tak Razer chytrý telefon bude disponovat 5.7 palcovým displejem s 1440 x 2560 px, avšak bez 18:9 […]

Razer gaming phone

Včera jsme psali o tom, že Razer chystá svůj první chytrý telefon, který je určen jen pro hráče. Má mít opravdu high-end konfiguraci. Představení tohoto telefonu je naplánováno na 1. Listopadu.

Podle testu, který se objevil na GFXBench, tak Razer chytrý telefon bude disponovat 5.7 palcovým displejem s 1440 x 2560 px, avšak bez 18:9 poměru stran, tak jak má třeba Galaxy S8 a LG V30.

Telefon bude extrémně silný, jelikož bude potřebovat rozjet mobilní hry s naprostou lehkostí. To vše zvládne díky Qualcomm Snapdragon 835 (který je umístěn ve většině high-end mobilních telefonu tento rok). Nebude mít méně jak 8GB RAM!

Razer telefon s 8GB RAM

Razer telefon s 8GB RAM

Telefon prozatím nemá své jméno, ale poběží na Android 7.1.1 Nugát, který je úplně upraven společnosti Razer. Telefon má mít 64 GB interní paměť, 8MPx přední fotoaparát a 12 MPx zadní fotoaparát se 4K video nahráváním.

V Lednu tohoto roku Razer koupil Nextbit. Firma Nextbit stojí za chytrým telefonem Robin. Je docela jasné, že za vývojem stojí právě lidé z Nextbit.