První reálná fotografie nového LG G6 telefonu

LG plánuje představit nový telefon LG G6 za měsíc na MWC 2017. Podle poslední zprávy se tak jedná o první reálnou fotografii nového telefonu LG G6. Mobilní telefon nejde v cestách svého předchůdce a LG tak upustilo od modulárního telefonu, který neměl moc velký úspěch. LG však věří, že nový telefon LG G6 bude tahounem. […]

LG G6

LG plánuje představit nový telefon LG G6 za měsíc na MWC 2017. Podle poslední zprávy se tak jedná o první reálnou fotografii nového telefonu LG G6. Mobilní telefon nejde v cestách svého předchůdce a LG tak upustilo od modulárního telefonu, který neměl moc velký úspěch.

LG však věří, že nový telefon LG G6 bude tahounem. A jelikož konkurence bude minimální, tak minimálně 1 měsíc má náskok k sobě přetáhnout zákazníky od Samsungu, který svůj vlajkový telefon vydá někdy v dubnu a zároveň nebude mít ani představení Galaxy S8 na MWC 2017.

Jak můžete vidět na obrázku, tak okraje kolem displeje jsou naprosto minimální. Má taktéž zahnuté rohy.

Podíl LCD na konstrukci telefonu je 90%

LG taktéž potvrdilo, že telefon LG G6 bude mít 5.7 QHD LCD displej s neobvyklým poměrem stran 18:9 (2:1), takový poměr jsme mohli vidět třeba v seriálu House of Cards na Netflixu. Společnost si od toho slibuje větší detaily.

LG G6

LG G6

K dispozici bude tradiční 3.5mm jack a telefon je vytvořen za pomocí skla a kovu. Bohužel nedisponuje vyjímatelnou baterií.

LG G6 bude voděodolný a slýcháme informace o novém Qualcomm Snapdragon 835 a 6GB RAM.

„Heat pipe“

Aby se LG vyhnulo problémům s přehříváním telefonu, tak představují novinku v podobě „heat pipe„. Jedná se o měď, která dokáže rozprostřít teplo po celé ploše a nesoustředí ho jenom na jedno místo. Toto funguje na některých základních deskách v PC nebo hlavně v přenosných PC.

CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=529343

CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=529343

LG má naplánovanou událost na 26. února na MWC 2016.