Vypnout reklamy

Samsung očekává první skládaný telefon v roce 2018

Nicméně tento den patří Apple, jelikož právě dnes se představuje nový telefon iPhone 8. Samsung se však rozhodl udělat velké oznámení, které je
Samsung Galaxy Note 8

Nicméně tento den patří Apple, jelikož právě dnes se představuje nový telefon iPhone 8. Samsung se však rozhodl udělat velké oznámení, které je ohledně skládaného telefonu. Ten by měl podle šéfa mobilní divize Koh Dong-jin, přijít již příští rok.

Samsung už měl prototyp skládaného telefonu

Společnost na něčem takovém pracovala už v roce 2011, kde Samsung na CES představil flexibilní AMOLED displej se 4.5 palců. Nicméně dnes se koná tisková konference Samsungu, aby předvedli nový Note 8 phablet v akci a to ve své domovské zemi Jižní Koreji.

Samsung ohebný telefon

Samsung ohebný telefon

V USA je po tomto novém telefonu opravdu hlad a před-objednávky se jen ženou.

Skládací telefon od Samsungu bude mít ohybatelnou obrazovku. Analytici však upozorňují, že vyrobit takové zařízení nebude vůbec jednoduché. Avšak Samsung si je jistý, že příští rok ohebný telefon bude.

K dispozici je krom reproduktorů také svítidlo od Xiaomi

Gearbest Xiaomi MiJIA IR Sensor and Photosensitive Night Light
Xiaomi MiJIA IR Sensor and Photosensitive Night Light only $10.99

Taktéž informovali, že pracují na reproduktoru, který bude disponovat umělou inteligencí. To by tím pádem byla konkurence pro Amazon Echo, Home Google, Microsoft Invoke Apple HomePod.

zdroj: phonearena.com