První skvělá (bez výměny) nabídka na cenově dostupný OnePlus 12R

OnePlus 12R je už i tak impozantně cenově dostupný telefon, avšak Best Buy přichází s další lákavou nabídkou – dárek v podobě dárkové karty v hodnotě 100 dolarů… avšak za jednu…

První skvělá (bez výměny) nabídka na cenově dostupný OnePlus 12R

OnePlus 12R je už i tak impozantně cenově dostupný telefon, avšak Best Buy přichází s další lákavou nabídkou – dárek v podobě dárkové karty v hodnotě 100 dolarů… avšak za jednu podmínku.

Best Buy, jedna z největších maloobchodních společností v USA, se rozhodla zvýšit atraktivitu již tak skvělého OnePlus 12R tím, že přidá zdarma dárkovou kartu v hodnotě 100 dolarů. Tato nabídka však platí pouze pro ty zákazníky, kteří si telefon zakoupí prostřednictvím Best Buy a současně uzavřou dvouletou smlouvu s některým z mobilních operátorů.

OnePlus 12R je jedním z nejlepších smartphoneů na trhu, a to jak z hlediska designu, tak technických parametrů. Disponuje špičkovým procesorem, skvělým fotoaparátem a kvalitním displejem. Jeho cena už tak patří k těm nejnižším ve své kategorii a díky dárkové kartě od Best Buy se stává ještě výhodnější.

Dárková karta v hodnotě 100 dolarů může být použita na další nákupy v Best Buy, ať už na další elektroniku, příslušenství k telefonu nebo na cokoli jiného, co obchod nabízí. Je to tedy skvělá příležitost pro zákazníky, kteří chtějí maximálně využít svého nákupu a získat více za své peníze.

Je však důležité poznamenat, že dárková karta ve výši 100 dolarů je k dispozici pouze pro zákazníky, kteří si OnePlus 12R zakoupí přes Best Buy a zároveň uzavřou dvouletou smlouvu s některým z mobilních operátorů. V opačném případě nelze využít tuto výhodnou nabídku.

Best Buy tímto krokem jasně ukazuje, že se snaží přilákat nové zákazníky a zároveň udělat radost těm stávajícím. Nabídka 100dolarové dárkové karty je atraktivním lákadlem, které jistě přiláká mnoho zájemců.

FAQ:

1. Kdo má nárok na 100dolarovou dárkovou kartu od Best Buy?
Dárkovou kartu v hodnotě 100 dolarů získají pouze zákazníci, kteří si zakoupí OnePlus 12R přes Best Buy a současně uzavřou dvouletou smlouvu s některým z mobilních operátorů.

2. Co lze s dárkovou kartou v hodnotě 100 dolarů dělat?
Dárkovou kartu lze použít na další nákupy v Best Buy, ať už na elektroniku, příslušenství k telefonu nebo na cokoli jiného, co obchod nabízí.

3. Je možné získat dárkovou kartu bez uzavření dvouleté smlouvy s mobilním operátorem?
Ne, dárková karta v hodnotě 100 dolarů je k dispozici pouze pro zákazníky, kteří si zakoupí OnePlus 12R přes Best Buy a současně uzavřou dvouletou smlouvu s

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/oneplus-12r-best-buy-deal-gift-card-no-trade-in-required_id155400